Hliníkovo-mangánová hliníková doska, odolná voči korózii, ľahko sa ohýba a ľahko sa zvára


Výhody hliníkových a mangánových zliatinových zliatinových plechov: Hliníkové materiály sú široko používané ako vonkajšie steny a strechy v stavebníctve. Výber hliníka ako stavebného materiálu závisí od jeho ekonomickej, praktickej a estetickej hodnoty. Letiská, vysokorýchlostné železničné stanice, budovy, ako sú športoviská a módne domy, môžu byť použité len na zvýraznenie osobnosti budovy.1. Nízka hmotnosť: Hmotnosť spodnej konštrukcie je ľahšia a prefabrikované komponenty môžu byť umiestnené na vyššom mieste. Bez použitia veľkých zdvíhacích zariadení sa zdvíhacie práce dajú ľahko vykonať na mieste.


2. Odolnosť proti korózii: Samotný hliníkový materiál má silnú odolnosť proti korózii a táto vlastnosť je výraznejšia po predbežnej výrobe. Preto, aj keď sa používa dlhú dobu v extrémnych podmienkach, nie je nákladná výroba. Vykonajte údržbu.


3. Robustný a odolný: Hliníkový materiál má neuveriteľnú pevnosť, ktorú možno použiť na vytvorenie ľahkej, ale extrémne stabilnej štruktúry.


4. Silná plasticita: hliníkový materiál má dobrú pružnosť a plasticitu a neobmedzený dizajnový potenciál. Môže byť spracovaná rôznymi spôsobmi, ako je tvarovanie, zváranie, nitovanie a rezanie do dynamickej trojrozmernej geometrie.


5. Ľahký kĺbový spoj: Okrem bežne používaných metód spájania v stavebníctve je možné použiť aj metódy zvárania, nitovania, upevňovania a priameho upevnenia. Tieto metódy sú jednoduché a jednoduché a môžu rýchlo a bezpečne dokončiť stavebné časti. Pripojiť prácu.


6. Recyklovateľné: Hliníkové strešné a stenové panely sa zvyčajne dajú recyklovať v jednej operácii. Proces recyklácie môže ušetriť 95% energie v porovnaní s procesom primárnej výroby.


7. Estetická hodnota: Môže sa použiť na rôzne povrchové leštenie a farbenie, ako je eloxovanie alebo náter, aby spĺňali vysoké estetické požiadavky architekta a predĺžili životnosť hliníkových materiálov.


Po druhé, vlastnosti hliníkového mangánového vertikálneho švového systému:


1. Žiadne pripojenie, žiadne skrutkové otvory, kompletný vzhľad budovy


2. Môže byť ohnutý do vnútorného a vonkajšieho oblúka


3. Vyberte si rôzne materiály a farby


4. Celková konštrukčná vodotesnosť a odvodnenie


5. Môže byť použitý pre strechy so sklonom menším ako 1,5 °


6. Vynikajúca odolnosť voči tlaku vetra (so spodnou doskou), obzvlášť vhodná pre tajfúny a búrlivé oblasti


7. Môže eliminovať tlak spôsobený tepelnou expanziou a kontrakciou


8. Jednoduché a rýchle navíjanie stroja, pohodlná konštrukcia a hospodárnosť


9. Ľahko položiteľná izolácia a zvuk pohlcujúca vrstva


10. Potreba chemického tesnenia, eliminácia znečistenia a problémov so starnutím