Hliníkové dosky gravírovanie dreva prenosu obilia

Hliníkové polyesterové formuláre na prenos dreva sú často vybrané z dvoch polyesterov s vysokými a nízkymi hydroxylovými hodnotami. Ak je rozdiel medzi týmito dvoma hydroxylovými hodnotami príliš malý, doba tvorby gélu sa výrazne nelíši a oddelenie medzi náterovým filmom a prenosovým papierom nie je jednoduché. Prostredníctvom veľkého počtu experimentov sme stanovili hydroxylovú hodnotu hydroxypolyesterovej živice ako 75 mg KOH / g. > 75 mgKOH / g je vysoká hydroxylová hodnota, <75 mgkoh="" g="" má="" nízku="" hodnotu="" hydroxylovej="" skupiny="" a="" polyesterové="" živice="" z="" dvoch="" rozmedzí="" hydroxylových="" hodnôt="" sa="" používajú="" na="" získanie="" poťahovej="" fólie,="" ktorá="" sa="" ľahko="" oddelí="" od="" prenosového="">


blob


Technológia prenosu zŕn z dreva a technológia prenosu vody


Existujú dva druhy technológie prenosu dreva, jedna je technológia prenosu vodoznaku a druhá technológia prenosu vody. Prvý z nich vykonáva predovšetkým prenos textových a fotografických vzorov, zatiaľ čo druhý má tendenciu vykonávať na celom povrchu produktu. Dokončite prenos.


Tlač je procesná technológia, ktorá je procesom a procesom prenosu drevného zrna na tlačiarenskú dosku na substrát prenosovým materiálom. Je ľahké obaliť povrch výrobku tak, aby vytvoril grafickú vrstvu a povrch výrobku má úplne iný vzhľad ako farbu. Technológia prenosu drapákov môže pokrývať farebné vzory na obrobkoch ľubovoľného tvaru a prepínač rieši problém výroby stereoskopického produktu pre výrobcov.


Povrchová vrstva môže tiež pridať na povrch výrobku rôzne líniové tvary, ako je koža, drevo, nefrit a mramor, a taktiež sa vyhnúť imaginárnej polohe pri všeobecnej tabuľovej tlači. A vzdelávacia konzultácia v tlačovom procese, pretože povrch výrobku nemusí byť v kontakte s vytlačeným filmom, môže zabrániť poškodeniu povrchu a celistvosti výrobku.


Vzhľadom na to, že prenos zŕn na drevo má vlastnosti odolnosti voči korózii, odolnosti proti nárazu, odolnosti proti starnutiu, odolnosti voči oteru, odolnosti voči oteru a nedotknuteľnosti počas 15 rokov pri vonkajšom použití, sa takmer všetky produkty vyrábajú. Napríklad, keď otvoríte puzdro telefónu, môžete vidieť štítok s hustým čiarovým kódom vo vnútri skrinky. Mnoho požiadaviek na etikety môže vydržať skúšku času, dlhodobú deformáciu, bez vyblednutia, nemôže sa nosiť pri kontakte s rozpúšťadlami, nemôže byť odfarbená kvôli vysokej teplote, takže je potrebné použiť špeciálne tlačové médium a drevo prenos materiálu na zabezpečenie týchto vlastností, všeobecné atramentové, laserové technológie tlače nemožno dosiahnuť.

blob

Použitie drevnej zŕn


Technológia vákuového nanášania obilia: Po dokončení elektrostatického postreku hliníkového plechu sa zrno dreva prenáša na povrch obrobku tepelným prenosom. Nie je ľahké vyblednúť, drevné zrno je realistické a výrobok je vylepšený. Široko používaný v: dvere a okná z hliníkových zliatin, bezpečnostné dvere, protipožiarne dvere, hliníkový nábytok, kartotéky, počítačové obaly, domáce spotrebiče, kovové časti a iné vysokoteplotné kovové materiály.