Hliníkový profil vedomostí

Hliníkprofiljevyrobené zluminum prút do horúcej taveniny, vytláčanie, vyplývajúcedoiný tvar prierezu z hliníkového materiálu. Hliník výrobný proces zahŕňa odlievanie, lisovanie a farbunáter(zahŕňajú predovšetkým: oxidácia, elektroforeticky nastriekavanej, fluorocarbon povlak, komaxit.) .

Aplikácieluminum profily:

1.Priemyselné hliníkovéprofil: používaný hlavne pre lietadlá, vlaky, priemyselné radiátory, autá, spotrebičov a tak ďalej.

2. Buildingpoužívaný hliníkprofily: prevažne používané na stavbu okien a dverí, ochranné steny, vnútorné a vonkajšie dekorácie a stavebné konštrukcie s hliníkovou.

Aluminum profile.pngaluminum profile.png

Kľúčové ukazovatele:

1.Hliníkový profil surfaceKvalita: povrchu eloxovaného profilu nie jemajúelektrické popáleniny, prelievanie oxidu film a iné účinky užívania vady; elektroforéza, prášok, fluorocarbon profily po nátere by mal byť jednotný, čistý a hladký, to niemajúvrásky, praskliny, bubliny, tok značky, inklúzie a farba používanie takých závad. BUT na konci prvých 80mmhliníkový profil, jepovoliťEd nemá žiadnežiadny film.

Vzhľad kvalitné hliníkové zliatiny profil ovplyvňuje účinok architektonickej výzdoby. Preto povrch pretlačovacích profil musí byť pokrytý vyhnúť poškriabaním, nárazmi a korózie na povrchu počas prepravy a stohovanie.

2.Hliníkový profil wVšetky hrúbky: hrúbka profilu je jedným z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú silu obrobku, hlavnéhliníkprofil je na vyššej strane v rámci projektu. Napríklad sa minimálna menovitá hrúbka steny hlavnej profilu okennéjenesmie byť nižšia ako 1,4 mm.

3.Hliníkový profil fILM Hrúbka:naextrudované hliníkové profilynemáte dobréodolnosť povrchu proti korózii,tak to musíAk chcetemať povrchliečbu na zvýšenie odolnosti proti korózii hliníka, odolnosť proti opotrebeniu aaby sappearanceviackrásny.

4.Hliníkový profil colors:srôzne stupneastav zliatiny, rovnakej farby bude mať rôzne účinky na povrch hliníkového profilu. 

5.Salt spray proti korózii, nosiť odolnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom, Malty odpor, atď: Toto je dôležité hliníkovej zliatiny profil, odrážajúce výkon hliníkovej zliatiny profily, vplyv používania.