Hliníková klasifikácia dezénu

1. Päť rebrá hliníková zliatina doska: Päť rebier non-sklzu hliníková doska sa stala vŕbovou vzorom štítok, hliníková zliatina štítok dosky. Má dobrú protišmykovú schopnosť, ale je široko používaný v konštrukcii (podlahovej) platformovej konštrukcii a iných aspektoch. Vzhľadom k tomu, že vzor na povrchu hliníkovej dosky je usporiadaný v relatívne paralelnom vzore podľa piatich reliéfnych vzorov a každý vzor má u iných uholov uhol 60 až 80 stupňov, tento vzor má vynikajúce protišmykové vlastnosti. Tento typ hliníkovej dosky sa zvyčajne používa ako protišmykový materiál v Číne a má dobrý protišmykový efekt a cena je lacnejšia.

2. Doska z hliníkovej zliatiny kompasu: protišmyková hliníková doska a päť rebier, ktoré majú rovnaký účinok, ale nie sú často používané.

3. Doska z hliníkovej zliatiny je rozdelená na: klasický oranžový vzor hliníkovej dosky, variácia pomarančovej šupky z hliníkovej dosky (tiež známa ako vzor hmyzu). Povrch sa podobá oranžovej šupke, takže sa dá nazvať pomarančovou hliníkovou doskou. Ide o sériu výrobkov bežne používaných v chladničkách, klimatizačných jednotkách a obaloch.

4. Šošovkovitá hliníková doska je bežne používaným štýlom pre protišmykové hliníkové dosky a má dobrý protišmykový efekt. Používa sa hlavne na vagóny, plošiny s protišmykovými, chladiarenskými podlahami s protišmykovými, dielenskými podlahami s protišmykovou výťahovou protišmykovou úpravou.

aluminum tread plate classification .png

5. Hliníková doska s guľovitým vzorom môže byť tiež nazývaná polkruhová sférická hliníková doska. Povrch predstavuje malý sférický vzor, rovnako ako malá perla, takže táto hliníková doska môže byť tiež perličkovým hliníkovým plechom. Používa sa hlavne v obaloch. Vzhľad je celkom krásny. Vďaka špeciálnemu vzoru je pevnosť tohto hliníkového plechu oveľa vyššia ako u iných vzorov.

6. Ostatné materiály z hliníkového plechu: materiál z vlnitých vzorov, vlnitý vzor z hliníkového vzoru, vlnitá vzorová hliníková doska (môže sa tiež stať hliníkovou dlažbou), ratanový vzor hliníkovej dosky, trojrozmerná trojuholníková hliníková vzorová doska, tyčový profil hliníková doska, dlažobný hliník doska, model vzor hliníka vzor, trojuholník tyče vzor hliníkové dosky, motýľ vzor hliníkové dosky a tak ďalej.

7. Doska z hliníkovej zliatiny v tvare diamantu: bežne používaná na balenie rúr alebo obalov.