Použitie rozbitého mosadzného hliníkového plechu v hornej časti slnečnej miestnosti

Horný materiál slnečnej miestnosti bol predovšetkým prosperujúci na trhu so slnečnými oknami. Materiály zahŕňajú hlavne: tvrdené sklo, farebnú oceľovú dosku, degao dlažbu, rozbitý mostík hliník a tak ďalej. Nižšie sa zameriame na výhody a nevýhody rozbitého mostíka z hliníkového plechu.


Na trhu s materiálmi na začiatku dekorácie sa v hornej časti slnečnej miestnosti použilo tradičné výrobné procesy z tvrdeného skla. S nepretržitou zmenou trhových materiálov sa používanie rozbitých hliníkových dosiek na výrobu slnečnej miestnosti stalo populárnym trendom na trhu. Vo výrobnom procese slnečnej miestnosti je hlavným dôvodom vybrať zlomený hliníkový rám pre výrobu a potom vyplniť stred skeletu špecifickým izolačným skleneným materiálom, aby sa splnili rôzne požiadavky na kvalitu zákazníka pre slnečné lúče , Slnečná miestnosť vyrobená z hliníkovej dosky úplne vyrieši pocit sucha spôsobený prehrievaním v lete v každodennom živote.

S rozvojom technológií sa domnievame, že do nášho slnečného života bude viac profilov slnečných miestností, čo nám poskytne vyššiu úroveň slnečného žitia.