Príčiny a spôsoby ošetrovania bielych škvŕn a bielej farby hliníkových plechov

Hliníková doska sa vzťahuje na obdĺžnikovú dosku, ktorá sa valcuje hliníkovým ingotom a rozdeľuje sa na čistú hliníkovú dosku, hliníkovú platňu z hliníka, dosku z brúseného hliníka, hliníkovú dosku, vzorovú hliníkovú dosku a podobne. Hliníkové plechy sú v súčasnosti široko používané v domácich spotrebičoch, dekorácii budov, dekorácii áut a na iných miestach. V procese výroby bude hliníková doska nevyhnutne mať niektoré problémy, napríklad biele škvrny a bielenie. Aké sú príčiny a spôsoby liečby bielych škvŕn a bledosť hliníkových dosiek?


1. Umývanie nie je čisté a malo by sa umyť.


2, voda používaná na umývanie je príliš znečistená, fólia je ľahko znečistená, v tomto čase by mala voda nahradiť, aby sa zabezpečila kvalita umývania.


3. Oxidový film je znečistený dymom, kyselinou a alkalickou hmlou vo vzduchu. Posilnenie umývania vodou, včasné farbenie a včasný prenos môže značne zmierniť tento príznak.


4. Oxidový film je kontaminovaný olejovými škvrnami a potu. Ochrana musí byť posilnená a vzhľad obrobku sa nesmie dotýkať ručne.


5. V farbiacej kvapaline sú nerozpustné nečistoty, ktoré sú kontaminované olejom a zničí normálne farbenie. V tomto čase by sa roztok na farbenie mal filtrovať alebo vymeniť a kúpeľ by sa mal čistiť pravidelne.


6. V medzere a hlbokom otvore obrobku je zostatková kyselina a obrobok by mal byť umývaný vodou.


7. Farbiaci roztok je znečistený, čo spôsobuje poškodenie korózie farbeného obrobku. V tomto čase sa farbivo musí vymeniť. Pozornosť by sa mala venovať tomu, aby sa počas prevádzky nevyskytli ióny nečistôt.


Vyššie uvedené sú príčiny bieleho bodu a bielej farby hliníkovej platne a spôsobu spracovania. To je až potom, čo pochopíme metódy následného spracovania z týchto dôvodov. Ak má hliníková doska problémy, môžeme prijať príslušné opatrenia včas, aby sme zabezpečili, že kvalita a množstvo dosiahnu štandard a dosiahnu zákazníka. Spokojná požiadavka.