Klasifikácia a aplikácia rôznych povrchových účinkov hliníkového plechu

Hliníkový plech je široko používaný. Teraz sú populárne zrkadlový hliník a brúsený hliník.


Klasifikované podľa povrchu


Séria s jasným povrchom Výrobky z hliníkového plechu s jasným povrchom majú hladký povrch ako zrkadlo a častejšie sa prejavuje po oxidácii. Tento produkt je široko používaný v rôznych priemyselných odvetviach, vrátane: osvetlenia, solárnych reflektorov, výzdoby interiérov, nábytkových kuchýň, výťahov, značiek, batožiny, šperkovníc, automobilových interiérov, domácich spotrebičov a vonkajších záclonových stien.


Matné hliníkové výrobky z matného radu sa používajú hlavne v osvetľovacom priemysle. Matný povrch je možné využiť aj v nasledujúcich odvetviach: elektronika, solárne reflektory, interiérové dekorácie, nábytkové kuchyne, výťahy, značky, batožina, šperkovnice, automobilové interiéry a domáce spotrebiče sa postupne zvyšujú.


Brushed Series


Výrobky z lešteného hliníka sa používajú hlavne na dekoráciu interiéru. Súčasne majú využitie aj iné priemyselné odvetvia vrátane: nábytkovej kuchyne, elektroniky, výťahov, značiek, batožiny, šperkovníc, interiérov automobilov, domácich spotrebičov atď.


Brúsený hliníkový rad obsahuje:

510 krátkych sérií kresieb, 516 sérií dlhých kresieb, iný špeciálny vzhľad, ostatné výrobky z hliníka majú viac personalizovaný vzhľad:

Hliníkový plech má celý rad výrobkov pre osvetľovací priemysel. Podľa charakteristík produktu, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka na odrazivosť a distribúciu svetla,

Hlavnými výrobkami osvetlenia sú zrkadlá a matné série.


Výzdoba interiéru (strop, hliníkovo-plastový panel, stena, protipožiarna doska, pult)


Hliníkové výrobky môžu byť použité v rôznych interiérových dekoráciách. Vrátane ohnivej dosky, stropu, stropu atď. Ako materiály na dekoráciu interiéru možno použiť zrkadlo, kartáčované a iné odrody.


Nábytková kuchyňa (skrinky HPL, vzhľad nábytku)


Hliníkové doskové výrobky sa používajú v rôznych štýloch nábytku a rôznych formách kuchynskej výzdoby. Väčšina výrobkov je eloxovaná. Vzhľad je hlavne zrkadlový, kartáčovaný a iné odrody.


Panel pre domáce spotrebiče


Mnoho domácich spotrebičov, ako sú dezinfekčné skrinky, elektrické ohrievače, chladničky, reproduktory, zariadenia na verejné oznamovanie atď., Sú po použití hliníkových výrobkov krásne, čisté a odolné. Sériové výrobky sú zrkadlový povrch, kartáčovaný a jeho pirátsky tvar.


Hliníkové zrkadlové výrobky sú:


Séria 790 čiernych zrkadiel, 800 strieborných zrkadiel. Polo zrkadlá: 780 polo zrkadiel, 915 titánového striebra.

Výkresová séria zahŕňa: 510 krátkych sérií, 516 dlhých sérií, 516,16 z nehrdzavejúcej ocele.


Puzdro na elektroniku


Hliníkové výrobky môžu byť použité pre elektronické výrobky. Výrobky z oxidu hlinitého sa v zásade používajú v obľúbených elektronických výrobkoch vrátane: mobilných telefónov,


Digitálne fotoaparáty, pamäťové karty MP3, prenosná elektronika PDA DVD a televízory. Výrobky z hliníkového plechu sa môžu vyrábať aj podľa

Charakteristiky produktu sú zladené s vhodnými farbami. Zrkadlá, matné, kartáčované a iné vzhľady sa môžu používať v elektronických výrobkoch.


Výzdoba interiéru a exteriéru vozidla


Aby sa zlepšila chuť interiérových výrobkov, hliníkové platne? Hliníkové platne sa často používajú v automobiloch, nákladných automobiloch a iných vozidlách.

Výrobky série výrobkov sú hlavne zrkadlá, kefy a ďalšie série.


Materiál odrážajúci slnečné teplo


Mnoho zákazníkov z hliníkových dosiek sú zákazníci so zrkadlovými slnečnými lúčmi. Zrkadlo a mat sú v tomto priemysle populárne vďaka svojim jedinečným reflexným vlastnostiam.

Značky, tašky, bižutérie


Profesionálne a krásne, ekologické a odolné značky, batožina, šperkovnice sú použité hliníkové výrobky. Hlavné série sú hlavne zrkadlové, kartáčované a iné.