Päť rezných metód pre hliníkové plechy


1, použitie vysokotlakej vody na rezanie, je teraz viac populárne technológie rezania, viac high-tech spôsob. Pri použití je rezná hrana presná a rezná plocha je čistá a hladká, pretože silný tok prúdovej vody môže účinne zabrániť deformácii hliníkovej dosky a má relatívne vysokú presnosť rezania.


2, pomocou rezanie dreva rezačka, táto metóda je tiež nastavená a kvantitatívne veľké výrobky, môže byť pevná dĺžka, pomocou reťazovej píly na rezanie.


3, môžete tiež použiť ručné hliníkové rezacie strojové zariadenie na rezanie, takže zariadenie je tiež veľmi jednoduché na prevádzku, musíte použiť ľudské zdroje na odrezanie materiálu, musí hardvér obchod s náradím predávať.


4, môžete použiť aj poloautomatické stroje na rezanie hliníka stroj, táto metóda je viac práce-úspory, môžete použiť mechanické vybavenie na dokončenie sami, stačí nájsť vhodný stroj a vybavenie personálu naučiť sa prevádzkovať.


5. Je tiež možné rezanie laserom. Táto technika využíva energiu uvoľnenú laserovým lúčom, keď sa ožaruje na povrch oceľového plechu, aby sa roztavila a odparila hliníková zliatina, aby sa vytvoril požadovaný tvar.