Ako skontrolovať kvalitu doska z lešteného hliníka

Ako skontrolovať kvalitu vzorované hliníkový tanier kreslenie? Vzorované hliníkovú platňu patrí hliníkovú platňu a hliníkový výrobok, ktorý má rôzne vzory na povrchu po Kalandrovacie spracovanie je široko používaný, používa hlavne v obale, konštrukcie, opláštenie a podobne. Tak, ako skontrolovať kvalitu vzor hliníkovú platňu kreslenie?


1, inšpekcia logo: vzor hliníkovú platňu vidíme zvyčajne označená, a logo je štandardný kód a licenčný výrobok.


2, hrúbky oxidu film: Toto je potreba používať profesionálne eddy aktuálne hrúbka merací prístroj pre skúšky.


3. kontrola kvality povrchu: okrem čistenia alebo nie, musíme vidieť viac vecí na povrchu vzorované hliníkovú platňu. Napríklad by sme sa mali pozrieť či existujú nejaké trhliny v hliníkovú platňu alebo niektoré korózie. Toto sú všetky veci, ktoré treba starostlivo sledovať objaviť.


4. tesnenie kvality kyseliny vylúhovania metóda: vznik utesnenie otvorov vzniká po eloxovanie. Ak týchto tesniacich otvorov nie sú dobre ošetrené, spôsobí koróziu následné hliníkové plechy.


Zvyčajne je metóda na detekciu vykonávame lúhovania kyselinou. Po odstránení prachu na povrchu, kyselinu dusičnú kvapkala na povrch. Po jemne otrel kyseliny dusičnej zmyť vodou a potom fialové sirup kvapkala na povrchu. Po jednej minúte sa očistí a vidieť. Pozrite sa na povrchu viditeľných stôp, ak vôbec, to znamená, že tesnenie je nie dobre zaobchádzať.