Ako udržiavať zrkadlový hliník? Ako zabrániť poškriabaniu zrkadlovej hliníkovej dosky poškriabaním?

Z hliníkovej dosky zrkadla, ako jej názov vyplýva, je hliníková doska vyrobená zo zrkadlového hliníka ako suroviny. Zrkadlová hliníková doska je vyrobená zo zrkadlového hliníka a povrch hliníkovej dosky má tiež vlastnosti zrkadlového hliníka, ktorý je plochý a jasný.


Zrkadlové hliníkové panely sa používajú v širokej škále aplikácií v každodennom živote. Interiérová a exteriérová výzdoba budovy, vonkajšie puzdro domácich spotrebičov alebo digitálnych výrobkov, kuchynské náradie na výrobu chutných jedál a dokonca aj malé obchodné značky, značky alebo skvostné šperkovnice dokážu vidieť zrkadlovú hliníkovú dosku. Zrkadlové hliníkové panely majú tiež jedinečné výhody nízkej hmotnosti, odolnosti voči korózii, odolnosti voči vysokej teplote, odolnosti proti hrdzi a ľahkej výroby. Hoci výhody zrkadlových hliníkových dosiek sú početné, na dosiahnutie dobrých výsledkov je potrebné použiť správne metódy údržby.

Najprv zaviesť správny spôsob čistenia hliníkovej dosky zrkadla. Vzhľadom na to, že zrkadlový hliník má odolnosť proti korózii, je ľahké ho čistiť.


Po prvé, môžeme použiť veľké množstvo vody na priame opláchnutie povrchu hliníkového zrkadla.


Po druhé, po vyprázdnení povrchu špiny používajte čistiaci prostriedok, zameranie na čistenie nečistôt je vážnejšie.


Po tretie, opláchnite prací prostriedok na zrkadlovom povrchu hliníka veľkým množstvom vody. Po tomto čistení sú zrkadlové hliníkové výrobky úplne nové.


Hoci metóda čistenia hliníkovej dosky zrkadla je jednoduchá, existujú dva problémy, ktoré vyžadujú pozornosť:


Najskôr nečistite povrch zrkadlovej hliníkovej dosky, keď je prehriate. Táto teplotná hranica je okolo štyridsať stupňov Celzia.


Po druhé použite jemné čistiace prostriedky. Je prísne zakázané používať silné alkalické detergenty, ako je hydroxid sodný alebo hydroxid draselný. Výrobky z hliníka sa používajú v každodennom živote a chemické látky sú extrémne stabilné a nie sú ľahko skorodované. Preto mnoho užívateľov, ktorí používajú hliníkové doskové materiály, zanedbáva údržbu hliníkových dosiek a spôsobí poškodenie hliníkových dosiek. Jeho chemické vlastnosti sú relatívne stabilné a dlhovekosť hliníkovej platne bude tiež ovplyvnená dlhodobou koróziou. Najmä v podobe zrkadlovej hliníkovej platne, pretože povrch je pomerne hladký a krásny, bude mať vplyv na estetický účinok hliníkovej platne, akonáhle je poškriabaný. To si vyžaduje, aby sme venovali osobitnú pozornosť údržbe hliníkovej dosky v živote.


Všeobecne platí, že zrkadlový hliníkový plech sa bude aplikovať v procese domácej dekorácie, ako je okno miestnosti. V procese domácej dekorácie je potrebné venovať zvláštnu pozornosť skutočnosti, že ochranný film hliníkovej dosky zrkadla nemožno predčasne odtrhnúť. Z dôvodu poškriabania hliníkovej dosky zrkadla má výrobok vo všeobecnosti svoj vlastný ochranný film. Pri procese domácej dekorácie sa odporúča, aby sa používateľ neroztrhol príliš skoro, aby sa zabránilo poškodeniu povrchu hliníkovej dosky zrkadla počas dekoratívneho procesu, čo ovplyvňuje vzhľad.


Niektoré zrkadlové hliníkové dosky sú inštalované na špeciálnych miestach. Napríklad kúpeľňa bude vystavená dlhodobej vode a povrch bude dlhý čas priľnúť k hmle. To si vyžaduje, aby sme často otrili povrch hliníkovej dosky zrkadla, aby sa zabránilo korodovaniu hliníkovej dosky pod pôsobením dlhodobej hmly. javom. Treba však poznamenať, že povrch hliníkovej platne musí byť otretý mäkkou handričkou, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu hliníkovej platne.


použitia:

* Reflexné fólie pre svietidlá;

* Závesné stropné a dekoratívne materiály;

* Viacúčelový hardvér: fotorámčeky, hodiny, príslušenstvo k fotoaparátom, medaily, šperkovnice, audio zariadenia;

* Príslušenstvo k počítaču: disková uzávierka, reflexná fólia pre LCD a kopírku;

Reflektor pre solárne ohrievače vody a svetlomety.