Údržba hliníka

Hliník je druhom použitia širokého sortimentu výrobkov z kovových stavebných materiálov, pretože jeho výhody mäkkej textúry a ľahkého spracovania ako aj povrchovej štruktúry ušľachtilého kovu atď., Obľúbeným ľudom, ale hliníkové výrobky Priebeh použitia Nie je správna údržba, potom bude povrch oxidovaný, ako udržať každodennú životnosť hliníkových výrobkov, aby sa udržali?

Údržba hliníkových výrobkov a metód:

Pri drhnutí hliníkových spotrebičov sa odporúča drhnúť hliníkové okná a dvere korundom, brúsnym papierom, drôtenou kefou alebo iným trecím materiálom. Mal by tiež venovať pozornosť nasledujúcim informáciám:

1, je prísne zakázané hliníkové profily pri nakladaní voľného zaťaženia, čo vedie k hrbole.

2, podľa použitia prostredia, hliníkových dverí a okien na pravidelné čistenie.

3, erózia hliníka povrchu a znečistenia, je potrebné včasné čistenie, znečistenie môže byť najprv s mäkkou handričkou zafarbené alkoholom krovinom a potom sa umyje vodou.

Ako je znázornené na obrázku 4, mali by sa používať mazivá alebo neutrálne čistiace prostriedky čistiacej vody s teplou vodou, nesmie sa používať kyslé alebo alkalické čistiace prostriedky.

5, drhnúť na mäkkú handričku, uterák je vhodný, je prísne zakázané používať korundový prášok, brúsny papier, drôtené kefy alebo iné trecie hlinené dvere a povrchy okien.

6, po čistení profilov z hliníkovej zliatiny je najlepšie použiť vysoko kvalitnú farbu na ochranu voskov na anodickom oxide povlaku, môže byť tiež rovnomerne striekané vrstvou akrylátového tuku