Deväť znalostných bodov pri používaní hliníkových dosiek

1. Skladovanie hliníkovej dosky: Doska sa musí skladovať na suchom a vetranom mieste a umiestniť na rovný povrch. Nechápejte ho ani ho nedotýkajte.


2. Manipulácia s hliníkovým štítkom: Štyri strany dosky by sa mali zdvihnúť súčasne. Je prísne zakázané tlačiť a ťahať, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu dosky.


3. Drážkovanie hliníkovej dosky: Pri drážkovaní s drážkovacím strojom alebo strojom použite frézu s polkruhovou hlavou väčšiu ako 90 stupňov. Spodný nôž by nemal byť hlboko poškodený a hliníková doska a nemala by byť príliš plytká na to, aby sa ohýbacia hrana stala ťažšou. Hrubý plastový jadrový materiál s hrúbkou 0,2-0,3 mm sa zvlhčí spolu s hliníkovou doskou na zvýšenie pevnosti a húževnatosti, v opačnom prípade sa hliníková doska môže pretrhnúť alebo môže sa farba filmu pri lisovaní roztrhnúť.


4. Príruba z hliníkovej dosky: Pri ohýbaní musí byť rovnomerne aplikovaná. Akonáhle sa vytvorí, neohýbajte sa opakovane, inak sa hliníková doska môže zlomiť.


5, spracovanie oblúka z hliníkovej dosky: oblúk na spracovanie by mal byť spracovaný špeciálnym ohýbacím zariadením, pomaly silou, aby doska postupne dosiahla požadovaný povrch. Neohýbajte sa raz.


6. Hliníková doštička: Môže to byť farebný rozdiel medzi rovnakým modelom a rôznymi šaržami dosiek. Pri predaji a použití rôznych šarží dosiek by sa mal pridať postup porovnávania rozdielu farieb. Naša spoločnosť sa zaoberá hlavne hliníkovými platňami z hliníka, hliníkovými dezénmi atď., Keď nie je žiadny vizuálny rozdiel v farebnosti. Môže byť použitá v rovnakej rovine.


7. Smer inštalácie hliníkovej platne: Keď je rovnaká farebná hliníková doska inštalovaná v rovnakej rovine, smer prúdenia by mal byť rovnaký, inak by mohlo dôjsť k vizuálnemu rozdielu farieb.


8. Slzný film z hliníkovej platne: Ochrannú fóliu je potrebné odstrániť do 45 dní po nainštalovaní hliníkovej platne. V opačnom prípade môže byť slzný film obtiažny alebo môže byť lepidlo prenesené.


9. Podmienky používania hliníkových dosiek: Vnútorné stenové panely by sa mali používať vo vnútri a nemali by byť inštalované vonku, aby sa zabezpečil účinok použitia a životnosť.