Produkt výhody a vlastnosti farby potiahnuté Hliníkové cievky


V súčasnosti farebné potiahnutý hliníkovou cievkou na trhu je pomerne populárny produkt na trhu hliníkové. Pretože jeho dobrý pomer ceny a výkonu, to je široko používaný v hliníka stropy, strešné povrchy, čalúnenie, plechovky, hliníkové obklady a podobne.


Aká je farba potiahnuté Hliníkové cievky? Čiže je farebný povrchovou hliníkovou cievkou. Po povrchu farby potiahnuté Hliníkové cievky je liečená, môže dosiahnuť 30 rokov kvality! Nižšie sa budeme rozumieť výhody a charakteristika farba potiahnutý hliníkovou cievkou. :

 

1. pokročilé technológie a vysoká odolnosť skladacie

 

Surovín ako napríklad hliník, plasty a lepidlá používané v farba potiahnutý hliníkovou cievkou sú vysoko kvalitné produkty, a sú spracovávané kompozitný technológie. Preto štyri sezóny-podnebie, zmeny v tlaku vetra, teplota, vlhkosť, atď, nespôsobujú ohýbanie, deformácie, expanzie a podobne.

 

2, bohaté farby, silné dekorácie

 

Farba vrstvou hliníka cievka má realistický materiál pocit a čerstvé prírodné krásy. Sa dá ľubovoľne, podľa potrieb zákazníka dať zákazníkom viac možností osobnosti, krajšie pôžitok.

 

3, silná odolnosť proti poveternostným vplyvom, farebnú stálosť

 

Farba vzor tvorí povlak a vysoká teplota pečenia má vysoký lesk uchovávania, dobrá farebná stálosť a minimálnu zmenu farebný rozdiel.

 

Stručne povedané, výrobok výhody a vlastnosti farby potiahnuté Hliníkové cievky, ľahko nájdeme, že výkon hliníková cievka je veľmi stabilný, nie je ľahké byť skorodované, objem jednotky je svetlo. V rovnakom čase, jeho farba je tiež veľmi bohatá na výzdobu a dekorácie priemysel zohráva veľmi dobrý zmysel pre dekorácie, krásny, krajší zážitok.