Aplikačný profil valcového hliníkového valca

Farebne potiahnutý hliníkový pás je pás z hliníka a hliníkovej zliatiny s povrchom ošetreným povlakom a je hlboko spracovaný výrobok z pásikov z hliníka a hliníkovej zliatiny. Je rozdelený na polyesterový farebný potiahnutý hliník (PE) a hliníkový potiahnutý hliníkovým povlakom (PVDF) potiahnutý fluórovanými uhľovodíkmi


Polyesterový farebný povlak z hliníka (PE) je odolný UV žiareniu pre interiérové dekorácie a reklamné panely. Polyesterová živica je monomér, ktorý v hlavnom reťazci používa polymér obsahujúci esterovú väzbu a pridá sa alkydová živica. Môže poskytnúť farebnú farbu na farebné hliníkové výrobky a má dobrý lesk a hladkosť, ako aj vynikajúcu textúru a pocit ruky a môže tiež pridať vrstvenie a trojrozmernosť.


Fluorokarbónový potiahnutý hliníkový (PVDF) fluorovaný uhľovodíkový povlak je PVDF živica hlavne homopolymér vinylidénfluoridu alebo kopolymér vinylidénfluoridu a ďalšie malé množstvo vinylového monoméru obsahujúceho fluór. Najmä v drsnom počasí a prostredí vykazuje dlhotrvajúcu odolnosť voči vyblednutiu a UV žiareniu. Je obzvlášť vhodná na dekoráciu a vystavenie interiérových, exteriérových dekorácií, obchodných reťazcov, reklamných výkladov atď. Na verejných miestach.Farebne potiahnutý hliník je široko používaný v architektonickej výzdobe, obaloch potravín, elektronických prístrojoch, tlači, preprave a iných poliach. Poďme sa bližšie pozrieť na konkrétne použitie farebného hliníkového náteru:


Stavebné dekoratívne pole: výroba strešných panelov, strešných panelov, panelov pre fasádne steny, panelov pre vnútorné obklady stien, stropných panelov, plástových panelov, tepelnoizolačných panelov, rolovacích žalúzií, žalúzií atď.


Oblasť balenia potravín: výroba beztlakových plechoviek na potraviny, plechovky na tlakové potraviny, viečka, viečka na viečka, viečka, vyťahovacie krúžky, krabice na potraviny, rôzne obaly na balenie potravín, zapečatené vrecia atď.


Elektronické a elektrické polia: výroba klimatizačných panelov, panelov práčok, chladiacich panelov, panelov skríň, rôznych typov digitálnych elektronických výrobkov.


Tlač: Výroba PS, CTP, UV-CTP tlačových tabuliek.


Doprava: výroba vonkajšieho obalu a vnútornej steny boxov, panely karosérií, panely vlakových priestorov, panely interiérov lodí, dopravné značky, reklamné panely, tašky.