Viacerých oblastiach používania hliníkový tanier

Do poľa nový hliníkový tanier používania, v poli nových aplikácií spotrebou hliníkových treba postupne podporovať prostredníctvom rôznych aspektov ako transformácia nápady, vyspelosť technológie, poradenstvo a podporu politík. Rozumie sa, že súčasných kľúčových oblastí pre rozšírenie hliníkové aplikácie zahŕňajú: doprava, stavebné konštrukcie a výkon. Okrem toho zahŕňa aj hliníková zliatina tácok, hliníkové zliatiny povodňovej ochrany zariadenie, hliníkové zliatiny mosty, hliníková fólia, obalov a iných produktov a polia.


1. preprava pole


Rozsah: Rozšíriť uplatňovanie Celohliníkový prívesy, hliníkové zliatiny kabrioletov uhlia kamióny a vysokopresné hliníkové zliatiny plechy pre automobily.


Hliníkové profily používané v oblasti dopravy môže efektívne zníženie vlastnej tiaže, zvyšovať úžitkové zaťaženie a predlžujú životnosť, ktorá má veľký význam pre úsporu energie a emisií zníženie, zvýšenie ekonomickej efektívnosti priemysel a cestnej dopravy účinnosti dopravy.


2. stavebné štruktúry poľa


Rozsah: uplatňovanie rozšírenie hliníkovej zliatiny stavebné debniace a hliníkovej zliatiny zachovaní tanier


(1) uplatnenie rozširuje hliníkovej zliatiny stavebných debnení


V súčasnosti aplikácia pomer hliníkovej zliatiny debnenia v Číne je menej ako 1%. Rozsiahle stavebné podniky neustále vylepšujeme požiadavky na normalizáciu, industrializácie a factoryization stavebných konštrukcií a zlepšenie kvality požiadaviek zo strany verejnosti, ktorá má výrazne podporovať uplatňovanie hliníkovej zliatiny debnenia. V posledných rokoch, vzhľadom k rýchlemu rozvoju real estate priemysel objemu produkcie Číny je budova debnenia priemysel si udržuje rast vo výške asi 10-15%.


V rovnakom čase ako naďalej stúpa, domácich hliníkovej zliatiny šablóny využitie domácich firiem aj dodávajú hliníkových profilov a hliníkových profilov do Brazília, India, Venezuela a Hong Kong a Macao, čo tiež zvýši domácich hliník spotreba.


(2) rozšírenie uplatňovania hliníkovej zliatiny obálky


V občianskych budov, veľkých infraštruktúrnych projektov, najmä tie s veľké rozpätia a komplexné tvary, napríklad hliníkových zliatin panelov, boli široko používané v strechy a steny verejné budovy, napríklad letiskových terminálov, Kongresové centrá, štadióny, a tak ďalej. Však v priemyselných budovách, systéme oceľového plechu oceľovej konštrukcii systému tvorí asi 70% z celkovej stavby a uplatňovanie hliníkovej zliatiny je menej.


S nárastom dopytu po inžinierskych stavieb v poliach celková, strategické a verejné blaho poľnohospodárskej infraštruktúry, cenovo dostupné bývanie projektov a vidieka chátrajúcich domoch renovácie, dopyt po hliníkových zliatiny kúty sa výrazne zvýši.


3. sily poľa


Čínska medi zdroje sú obmedzené a vyžadujú veľké množstvo dovozov. Spotreba medi v energetike predstavuje viac ako 40% celkovej spotreby. Použitie hliníka zdrojov, ktoré vytvorili silnej priemyselnej základne v Číne, namiesto medi zdroje, ktoré sú dostatočne zaručené, môže znížiť závislosť medi zdrojov na Čínu do určitej miery. Zvýšenie prostriedkov podpory schopnosti.


(1) podpora aplikácie kompozitných dirigent meď-hliník


Z pomedeného Hliníkové kompozitné dirigent sa skladá z hliníkové jadro a vrstvu medené opláštenie a využíva "kožu efekt" súčasného medi v strednej časti dirigent nahradiť hliník. Vplyv elektrickej vodivosti je kompenzované rozšírenie prierezu vodiča na dosiahnutie rovnakej elektrickej vodivosti. Preto to má výhody Výborná vodivosť medi, dobrá odolnosť proti korózii, nízka cena a ľahká váha z hliníka a je high-performance kompozitné dirigent.


Okrem toho Čína vyvinula rad ocele (nerez) Hliníkové kompozitné, titán hliníka kompozitný, hliníka-Hliníkové kompozitné dosky, pás, fólia a riadku materiálov, ktoré sú používané v elektrickej energie, elektronika, komunikácie, teplo odvod, stavebníctvo a ďalších priemyselných odvetviach.