Aplikácia 1100 3003 3004 1060 5052 Hliníkový plech

1 .   1060 hliníková fólia vyžadujú odolnosť proti korózii a tvarovateľnosť pri lepšom výkone , ale menej náročné na pevnosť .   Klasické zariadenie je jeho typické použitie .

2 . 1100 hliníkový plech pre diely, ktoré vyžadujú dobrú tvarovateľnosť a vysokú odolnosť voči korózii, ale nevyžadujú vysokú pevnosť, ako sú chemické výrobky, inštalácie potravinárskeho priemyslu a skladovacie kontajnery, plechové diely, hlboko tažené alebo spinové hliníkové riad , zváracie diely, výmenníky tepla , tlačové dosky, typové štítky, reflexné spotrebiče

3 . Hliníková fólia 3004 , hliníková doska, hliníková strečová trubica.   Extrudovaná trubica sa používa hlavne pre hliníkové plechovky, chemické výrobné a skladovacie zariadenia, tenké hliníkové plechové diely, stavebné priečky, káblové potrubia, kanalizácie, všetky druhy osvetľovacích komponentov.

Aluminum sheet.png

4 . Hliníková doska 3003 . Hliníkový pás. Hliníková fólia. Hliník Hrúbka dosky, hliníková strečová trubica. Hliníková vytlačená rúrka. Hliníkový drôt. Hliník Chladiaca lišta, hliníkový studený drôt, drôt z nitov, výkovky, fólie, plutvy sa používajú hlavne na spracovanie dielov, ktoré vyžadujú dobrú tvarovateľnosť, vysokú odolnosť voči korózii alebo dobrú spájkovateľnosť alebo oboje . Potrebné sú obrobky s vyššou pevnosťou ako sú zliatiny zo série 1 000, ako sú nádrže a nádrže na prepravu kvapalín, tlakových nádrží, skladovacích zariadení, palivových nádrží, olejových potrubí, reflektorov, kuchynského vybavenia, práčok Teleso, nity, zváranie drôt.

5 . 5052 hliníková fólia má dobrú tvarovateľnosť, odolnosť proti korózii, sviečku, únavovú silu a strednú statickú pevnosť, používané pri výrobe nádrží na palivové nádrže, potrubia a plechové diely vozidiel, lodí, prístrojov, držiakov uličných svietidiel a nity, kovové výrobky a atď

aluminum sheet.png