Použitie hliníkovej fólie v počítači

S rozvojom vedy a techniky, náš život, zábava, práca sú neoddeliteľné od počítača . Počítačový počítač, klávesnica, myš, podložka pod myš, mnohé sú vyrobené z hliníka. To tiež hlavne využíva charakteristiky rozptylu tepla z hliníkovej zliatiny a jednoduchý proces povrchovej úpravy. Tu sú niektoré počítačové hardvérové ​​aplikácie zliatiny hliníka.

Doskový chladič dosky:

Na základnej doske môžete vidieť veľké množstvo slotov a prepínačov, ako aj rezistory, kondenzátory a iné elektronické komponenty. Tepelná odolnosť a tlak chladiča hliníka na výkon a stabilitu základnej dosky majú dôležitú úlohu.

aluminum sheet.pngaluminum sheet.png

Chladič procesora:

Pokiaľ ide o materiály na odvádzanie tepla, tepelná vodivosť každého materiálu je odlišná. Väčšina priemyslu používa dosky z hliníkovej zliatiny, ktoré sú zvýhodnené hlavnými výrobcami vzhľadom na ich vysokú tepelnú vodivosť, nízku hustotu a nízku cenu.

aluminum sheet.pngaluminum sheet .png

Všetok hliníkový podvozok a klávesnica z hliníkovej zliatiny:

Hliníkové podvozky môžu byť považované za penny zásoby, dobrý odvod tepla, vysoká hodnota farieb a odolnosť proti tlaku, spoliehať sa na ich lepšiu ťažnosť a pevnosť možno priamo vykonať vysoko-intenzívne razenie, ohýbanie a tak ďalej .

Hliníková klávesnica a podvozok zvyčajne používajú hliníkové plechy 3003 , nemusíte sa starať o dlhodobé používanie plastov spôsobené tvrdnutím. Je ľahšie čistiť, nebojte sa nárazom, odolný, jednoduchý vzhľad krásnejší. V makroekonomickom pohľade sa trvalo udržateľný rozvoj, recyklácia, šetrenie energie a ochrana životného prostredia stávajú čoraz viac trendovými. Všetky klávesnice s hliníkovým podvozkom môžu nielen zachovať a obnoviť hodnotu, ale aj pomocnú ruku pri zachovaní energie a ochrane životného prostredia.