Aké sú vlastnosti tradičných drôtených tyčí a tyčí z hliníkovej zliatiny?

Drôtené tyče, známe aj ako chudé rúrky alebo plastové rúrky, sú zvárané oceľové rúry s plastovým povlakom. Aby sa zabránilo oddeleniu povlaku od oceľových rúrok, sú tieto lepené špeciálnym lepidlom. Vzhľadom na diverzifikáciu moderných výrobných režimov je potrebné neustále upravovať a meniť nástroje logistických staníc vo výrobnom procese. Komponenty stavebných blokov môžu byť konštruované takmer vo všetkých druhoch ľahkých pracovných nástrojov. Zmena je nevyhnutná a štandardné súčasti tyčových výrobkov umožňujú ľahké prispôsobenie sa zmenám v poli.

Vlastnosti produktu:


1. Výrobok z drôteného plechu je modulárny systém pozostávajúci z rúrových tvaroviek a spojok, ktoré môžu transformovať akýkoľvek kreatívny nápad na personalizovanú a praktickú štruktúru a sú veľmi jednoduché a rýchle na výrobu.


2. Vzhľad drôtu je krásny a odolný voči opotrebovaniu. Každá zostava stavebného bloku robí konštrukciu flexibilnou a neznečisťujúcou a spĺňa požiadavky na ochranu životného prostredia.


3. Vzhľadom na jednoduchú nastaviteľnosť tyčového výrobku je výhodné nastaviť výšku vyberania a umiestnenia tyčového výrobku tak, aby každý operátor mohol byť vo vynikajúcej pracovnej polohe. Systém výrobkov z valcovaných drôtov môže inšpirovať inováciu zamestnancov a neustále zlepšovať produkty a procesy.


Drôt z hliníkovej zliatiny je výrobok z drôtenej tyčinky tretej generácie, ktorý sa veľmi líši od tradičného drôtu. Materiál tyče z hliníkovej zliatiny je hliníkový profil, vertikálna obojsmerná polohovacia rúrka typu "ten". Výrobok z hliníkovej zliatiny je modulárny systém pozostávajúci z vertikálnej obojsmernej polohovacej rúrky "Ten" a hliníkovej tlakovej spojky. Môže premeniť akýkoľvek kreatívny nápad na personalizovanú a praktickú štruktúru a je mimoriadne jednoduchý a rýchly, s nízkymi nákladmi.

Vlastnosti tyčí z hliníkovej zliatiny:


1. Svetlé a krásne: časti rámu sú vyrobené z hliníka a spracovanie hliníka + hliníkového filmu môže zachovať estetiku výrobku;


2, ľahko sa montuje: montáž je jednoduchá a rýchla, môže skrátiť čas montáže a zvýšiť účinnosť;


3. Opakovateľnosť: Opätovné použitie, prispievanie k ochrane životného prostredia a zníženie nákladov na zariadenie.


4, multifunkčné: podstatné náhradné diely môžu dosiahnuť rôzne účely, ako sú police, pracovný stôl, obrat auta a tak ďalej.