Aké sú spoločné vady kvalitné hliníkové cievky?

Hliníková cievka je kovové výrobky pre lietanie šmyku po liatie mlyn bol podrobený Kalandrovacie a kreslenie. Hliníkové cievky sú široko používané v elektronika, balenie, stavebné, strojové zariadenia. Existuje veľa hliníková cievka výrobných podnikov v Číne, a proces výroby dohnali rozvinutých krajín. Pri výrobe hliníkové cievky, je však nevyhnutné, aby sa stretli niektoré chyby kvality. Aké sú spoločné vady kvalitné hliníkové cievky?


1. kompozitné vrstva prelievanie: nepravidelné defekty tvorená vrstve hliníka-odetý kompozitný materiál opúšťa substrátu a spadnutie.


2, razba: kvôli strip vrásky, rozbité prúžky a ďalších dôvodov, spôsobených nepravidelné Chromatická aberácia roll povrchu počas valcovania je vytlačená na povrchu pásu Chromatická aberácia fenomén.


3. vlna: Všeobecný pojem pre rôzne nerovnosti javy spôsobené nerovnomerným deformácie platničiek a stripov. Vlny generované dosku a okraj sa nazýva okraj vlna, vlna vytvorená v stredu sa nazýva Stredná vlna a vlna medzi strednej a edge, ktorá je v strede ani na oboch stranách sa nazýva dvoma rebrami wave , ktorá je malá veľkosť a zvyčajne kruhové vlny sa nazývajú rozbité vlny.


4. deformácie: Po valcovania alebo strihanie, okraji pásu je zrušený.


5, strane ohybu: pozdĺžnej strane dosky, pás predstavuje stav-byt ohýbanie na stranu.


6. kolaps: Jadro cievky je hrozne deformované, a roll nie je round.


7. rozložené vrstvy: nepravidelne vysídlených medzi koniec vrstvou a pásu, čo vedie k nerovnomerné koniec povrchu.


8. veža tvar: pás vrstvy a vrstvy sú pod vplyvom na jednej strane tvoriť veža-ako offset.


9. voľne roll: uvoľnenie medzi vrstvy a vrstvy počas navíjanie a odvíjanie, ktoré ovplyvňuje celý roll v závažných prípadoch.


10. vtáčie hniezdo: defekt miestneho typu "V" sa vyrába na tvári koniec cievky. Túto vadu je generovaný počas alebo po procese zavádzanie cievky, a niektoré sú vytvorené po určitom čase.