Aké sú bežne používané suroviny na plechy z brúseného hliníka?

So zlepšením úrovne vedy a techniky sa vynašiel a používal veľa nových materiálov a nových procesov. Proces kreslenia drôtov je nový proces, ktorý sa začal objavovať až v posledných rokoch. Tento nový proces sa používa na spracovanie kovu, aby sa objavil povrch kovu. Iná štruktúra. Teraz sa pozrime na suroviny, ktoré sa bežne používajú v tomto novom procese z plechu z brúseného hliníka.


1, čistá hliníková doska


Čistý hliníkový plech je jednou z najčastejšie používaných surovín na výrobu plechov z brúseného hliníka a je jednou z najväčších surovín, ktoré používame v priemyselnej výrobe. Čisté hliníkové plechy majú vysoký obsah hliníka. V našej priemyselnej výrobe používame sériu výrobných procesov na spracovanie našej hliníkovej rudy a nakoniec vyrábame hliníkové plechy, ktoré možno použiť v priemyselnej výrobe. Keďže náklady na čisté hliníkové plechy sú relatívne nízke v porovnaní s nákladmi na hliníkové plechy z legovanej ocele, čisté hliníkové plechy sa stali najbežnejšie používanými hliníkovými výrobkami na spracovanie.


2, hliníková doska z legovanej ocele


Pridávanie iných kovov do kovu môže zmeniť vlastnosti kovu, napríklad farbu a tvrdosť. Pretože v mnohých oblastiach existujú určité špeciálne požiadavky na tvrdosť a farbu hliníkovej dosky z lešteného hliníka, vo výrobe sa používa hliníková doska z legovanej ocele. Použitie hliníkových hliníkových dosiek umožňuje, aby vyrobené materiály mali živšie farby, ako napríklad červené, zelené a iné farby používané pri dekorácii, a tiež robia naše materiály tuhšie a vhodné pre mechanickú výrobu.


Vyššie uvedené je o bežných surovinách pre dosky z brúseného hliníka. Plechová doska z hliníkovej dosky potrebuje iba tri kroky dezesterifikácie, brúsenia a umývania vodou na dokončenie výroby dosiek z brúseného hliníka. Navyše technické požiadavky týchto odkazov nie sú vysoké. Pokiaľ majú všeobecné hliníkové dosky príslušné stroje a zariadenia a potom zakúpia požadované suroviny, môžu pracovať podľa pokynov a potom vyrobiť krásny materiál z brúseného hliníkového plechu.