Čo spôsobuje problémy s kvalitou potiahnuté Hliníkové list cievky?

Povlak je najdôležitejšie proces celej výroby hliníka hárka zvitky. Vzhľad kvalitu produktov povlak nielen odráža ochranu produktu a dekoratívne výkon, ale tiež predstavuje dôležitý faktor hodnoty výrobku. Avšak, všetky druhy problémov sú nevyhnutné v tomto procese kľúčovú. Potom, čo spôsobuje problémy s kvalitou hliníkové list povlak?

1, proces

Proces povliekania úzko súvisí kvalita povrchovej úpravy a relatívnej rýchlosti pomer povrch valca, valček, merací valec a základný materiál je potrebné kontrolovať v určitom rozsahu. Podľa rôznych systémov a vrstva výrobku hrúbka, farba určitý rozsah viskozity zabezpečiť plynulý obraz, kvalite produktov. Priebeh procesu vytvrdzovania povlaku, rúra ovládanie musia byť riadené podľa požiadaviek, svojvoľne zmeniť, inak vážne ovplyvní farebný rozdiel a výkon produktov povlak.

2. suroviny

Povlak a hliníková cievka lakovanie je najviac ovplyvniť faktorov na kvalitu náteru, v dôsledku náter farebný rozdiel medzi dávkami, jemnosť hliníková vrstva a povrchová úprava nie je dostatočne vysoká, zlá vrstva s rozpúšťadlom, vrstvenie, a tak ďalej priamo ovplyvňujú vrstva efekt a vady, hliníkový roll nerovnomerné základný materiál, hrúbka filmu, nerovnomerné priehybu edge, aj priamy vplyv na kvalitu výrobkov a celkové využívanie. Preto pri výbere surovín je potrebné prísne kontrolovať.3, zariadenia,

Maľovanie line vyžaduje lakovanie v dobrom stave, lakovanie v hladkom, žiadne horizontálne a vertikálne triašky a vrstva roller v jemné brúsenie. Všetky valce musia byť riadené v rámci povoleného rozsahu, inak kvalitu náteru povrchu bude vážne ohrozené.

4. ľudské faktory

Zodpovednosť prevádzkovateľa, technickej spôsobilosti a štandardné operácie, je kľúčom k získať kvalitné vrstva efekt. Preto je potrebné posilniť výcvik prevádzkovateľa a nechať prevádzkovateľa zvládnuť zásady a kľúčové body maľba technológie, posilniť zodpovednosť, prísne riadia pracovné postupy, aby sa zabezpečilo Maľba vysokej kvality výrobkov.


5, environmentálne

To je požadované, že vnútorné oddelenie maľovanie by malo byť čisté, prachotesná, hmyz-dôkaz a vetrané, aby sa zabezpečila kvalita maľovanie povrch je bez znečistenia. V rovnakom čase, zmena technologických podmienok z dôvodu zmeny teploty.

Vyššie uvedené je o kvalite hliníkový tanier povlak na dôvod zaviesť to, tieto faktory sú vzájomne prepojené, vzájomného vplyvu. Niekedy vzniká defekt a rôznych faktorov súvisiacich s ním, musí byť analyzovaný a odstránené po jednom. Kvalitu produktov maľby, najmä viditeľné kvality, priamo ovplyvňuje účinok produktu dekorácie