Aká je kvalita hliníkový tanier povlak?

Obraz je dôležitý proces pri výrobe hliníkové plechy. Kvalitné nátery priamo ovplyvňuje dekoratívny efekt hliníkové plechy. Existujú štyri hlavné faktory, ktoré prispievajú k kvalitné hliníkové list vrstva:


1. životné prostredie


Je potrebné čistenie vnútra maľovanie miestnosti, aby sa zabránilo prachu, hmyzu a určitých vetranie a zabezpečiť kvalitu povrchu hliníková doska nie je znečistená. V rovnakej dobe, v dôsledku zmeny teploty, proces podmienky zmenia v čase.


2, suroviny


Nátery a hliníkové plechy sú faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu náteru počas procesu povliekania. Kvôli farebný rozdiel medzi dávkami povlaku, jemnosť povlak nie je dosť a miera povlak nie je vysoká, lakovanie a rozpúšťadlo nie sú dobre uzavreté, vrstvenie, atď. Priamo ovplyvňuje účinok povlaku a produkovať chyby "nerovnosti hliníková cievka substrát, nerovnomernej hrúbky náteru a slabej úrovni okraja odklonu aj priamo ovplyvňujú kvalitu výrobkov a celkové použitie. Preto pri výbere surovín, je potrebné prísne kontrolovať.


3, Zariadenia


Vrstva linka vyžaduje poťahovacie zariadenia v dobrom stave. Poťahovacie zariadenia vyžaduje hladký chod, žiadne horizontálne a vertikálne trasie, a vrstva roller vyžaduje jemné brúsenie. Všetky valce náterových machine bude bočne bití a musia byť riadené v rámci povoleného rozsahu, inak kvalita povrchu náteru bude vážne ohrozené.


4, proces


Proces povliekania má úzke vzťahy s kvalitou povrchovej úpravy. Je potrebné ovládať pomer rýchlosti Relatívny riadok náteru valcom, maliarsky valček, merací valec a substrát v určitom rozsahu. Podľa rôznych systému a hrúbka filmu potiahnuté výrobku, nastaviť určitý rozsah viskozity náter zabezpečujú hladký povlak a podporiť zlepšenie kvality výrobkov. Procesu sušenia povlaku, ovládanie rúry musia byť riadené podľa požiadaviek a nesmie svojvoľne meniť, inak vážne to ovplyvní farebný rozdiel a potiahnuté výrobky.