Aké problémy by som mal venovať pozornosť pri skladovaní hliníkových zvitkov?

V súčasnosti sa používanie hliníkových zvitkov v Číne postupne zvyšuje a je už veľmi dôležitou súčasťou hliníkového priemyslu. Hliníková cievka má vlastnosti nízkej hustoty, dlhú životnosť a krásny vzhľad. Je to nepostrádateľný produkt pre izoláciu potrubia pre elektrárne a chemické zariadenia. Na lepšie využitie hliníkových zvitkov a predĺženie životnosti hliníkových zvitkov existujú aj prísne požiadavky na skladovacie prostredie hliníkových zvitkov.


Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zabezpečiť, aby bolo skladovacie prostredie vetrané a suché. Neumiestňujte ho na vlhké miesto. Každý vie, že hliníková cievka je neželezný kov. Ak sa dotýka vodou, spôsobí to oxidáciu, takže povrch hliníkovej cievky sa poškodí a na povrchu sa vytvorí ochranný film. Kvôli bielemu okysličeniu sa prejavuje vzhľad, takže je nevyhnutné suché prostredie na ukladanie hliníkových zvitkov.


Druhým je utesnenie obalu. Všeobecne povedané, hliníková cievka bude vodotesná, keď opustí továreň. Vzhľad bude zabalený vrstvou plastovej tkaniny a pár balení vysúšadla bude umiestnených dovnútra, aby sa zabránilo vlhkosti alebo daždivému počasiu počas prepravy. Oxidácia všeobecne netvrdí, že zákazník rozbalí alebo poškodí balík. Tento balík je vhodný na dlhodobé skladovanie. Poznámka: Aj keď je to potrebné, obal zostávajúceho hliníkového kotúča po použití spotrebiča na originálnom obale a umiestnite ho na suché a vetrané miesto. Vo všeobecnosti sa dosiahnu vyššie uvedené dva body a skladovanie hliníkovej cievky v podstate nespôsobuje oxidáciu. U hliníkových zvitkov je možné skladovať lepšie a dlhšie.