Prečo sa v tabuľke s oxidom hlinitým vyskytuje farebný rozdiel?

V dnešnom rýchlom vývoji bolo veľa vecí v perfektnom stave pred nami. Doska z oxidu hlinitého je vhodná pre hliníkový hliníkový strop, hliníkový plastový panel, protipožiarnu dosku a elektrický panel pre svoju dobrú odolnosť voči poveternostným vplyvom, silný kovový pocit a silnú použiteľnosť. , panely skriniek, nábytkové panely atď. Ale možno ste videli rozdiel v farebnom rozlíšení hliníkovej dosky, tak prečo existuje rozdiel v farbe hliníkovej dosky?


1. Keď sa materiál oxiduje, účinok úpravy, ako je zloženie, obsah, koncentrácia, teplota, doba spracovania atď., Ovplyvní konečný produkt.


2 v uzavretom procese farbenia produktu v dôsledku rozdielu farieb, ktorý už existuje pri výrobe materiálu, čo vedie k ťažkostiam vzorky, farbe, farbeniu;


3. Obsah kovových prvkov a materiálová štruktúra hliníkových dosiek z rôznych šarží surovín nemôžu byť konzistentné. Je ťažké dosiahnuť rovnaký účinok ako vzorka po viacerých úpravách a vyhodnotení vzorky.


To je dôvod, prečo je chromatická aberácia v hliníkovej doske. V chromatickej aberácii hliníkovej dosky, surovín, liečebného sirupu, času spracovania, teploty spracovania a podobne existuje mnoho faktorov. Farebný rozdiel hliníkovej dosky je nevyhnutný a je tiež charakteristický pre eloxovanú hliníkovú platňu. Avšak každá spoločnosť bude štandardizovať rozsah rozdielov farieb a produkty v rozsahu sú normálne.