1100H18 hliníkové plechy na hliníkových kompozitných paneloch

Čo je hliníkový kompozitný panel ? Hliníkový kompozitný panel je nový typ dekoratívnych materiálov, ktorý sa zaviedol z Južnej Kórey a Taiwanu koncom osemdesiatych a začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia, tiež známy ako kompozitné hliníkové panely.

Ako nový typ materiálu, ktorý má   veľa typov , doteraz neexistujú jednotné spôsoby klasifikácie . Podľa použitia sú hliníkové závesné stenové panely pre stavebné , dekoratívne a reklamné hliníkové stenové panely pre vonkajšie použitie a hliníkové plastové panely pre vnútorné použitie . Podľa funkcie sú protipožiarne hliníkové kompozitné panely, anti-bakteriálne a protiplesňové hliníkové kompozitné panely a antistatické hliníkové kompozitné panely .   Podľa dekoratívneho efektu pokovované dekoratívne hliníkové dosky, farebné dosky z oxidu hlinitého, fólie dekoračné kompozitné panely, farebná tlač hliníková doska, hliníková doska z brúseného hliníka a zrkadlová hliníková doska.

1100H18 hliníkový plech má určitý stupeň odolnosti proti korózii a odolnosť voči korózii. 1100H18 hliníkový plech mal vysokú spájkovateľnosť, môže prijímať zváranie plynom, oblúkové zváranie, bodové zváranie a spájanie drôtu, ale tiež má spájkovateľnosť. Súčasne produkuje dobrú odolnosť voči poveternostným vplyvom hliníkového kompozitného panelu, vysokú pevnosť, jednoduchú údržbu; dobrá plasticita, odolnosť proti nárazu, môže znížiť zaťaženie budovy, dobrá odolnosť voči nárazom; vynikajúce spracovanie, teplo, zvuková izolácia a vynikajúci výkon v ohni; rovinnosť, ľahká a tvrdá.