Hliníkový krúžok Dobrý odvod tepla

V skutočnosti výrobcovia kolies z hliníkovej zliatiny pri podpore výhod hliníkového prstenca sa spomínajú ako "ľahké" a "dobré teplo", "svetlo" z najviac intuitívnej hmotnosti, hliníkový kruh spojený s hmotnosťou v hmotnosti, najväčší Výhoda "ľahkého" je spomenutá najviac, "dobrý odvod tepla" táto výhoda je ignorovaná.

● bezpečný prvý hliníkový krúžok je teplo lepšie a bezpečnejšie

● chladiaci výkon z hliníkovej cievky je trojnásobok oceľového krúžku

Tepelná vodivosť hliníka je 167 W / mK, koeficient prestupu tepla ocele je 50 W / mK, W je teplo; M je hrúbka materiálu; K je teplota. Tepelná vodivosť je definovaná ako počet W na jednotku dĺžky na K a čím väčšia je hodnota, tým lepšia je tepelná vodivosť. Hliníkový kruh Vidíme, že tepelná vodivosť hliníka je trojnásobok ocele, čo naznačuje, že tepelná vodivosť hliníka ako ocele je 3 krát.

● Chladenie hliníkových zvitkov je účinné, aby sa predišlo prepichnutiu

Počas horúceho počasia, dlhého jazdenia alebo častého brzdenia, ak je efekt ochladzovania kolies slabý, povedie k zvýšeniu teploty kolesa, vysokému tepelnému rozťahovaniu a kontrakcii s odparovaním vody vo vzduchu, môže to ľahko viesť k zvýšeniu tlaku v pneumatikách, vysokej rýchlosti. , Hliníkový kruh alebo zlé podmienky na ceste, sily pneumatiky môžu ľahko viesť k prepichnutiu. Ohrev dobrého hliníkového prstenca môže účinne znížiť riziko prepichnutia.

● teplo z hliníkového krúžku, aby sa zabezpečil dobrý brzdný účinok

Existuje istý zážitok z jazdy priateľov, ktorí si uvedomujú, že dlhý čas brzda povedie k "horúcej recesii" kolesa spôsobenej strašným stavom zlyhania brzdy. Hliníkový krúžok s dobrým výkonom pri odvádzaní tepla je ekvivalentný každej strane brzdového bubna plus dvoch chladičov, hliníkový kruh môže rýchlo ochladiť brzdový bubon, aby nedošlo k prehriatiu predĺženého brzdového brzdového bubna, aby sa zabránilo zlyhaniu brzdy.

● Náraz z hliníkového prstenca nevyvoláva iskrovú bezpečnosť

Hliníkový krúžok v prípade násilného nárazu nebude ako oceľový prsteň ako iskra, hliníkový kruh, ktorý je veľa nebezpečných nákladných dopravných vozidiel, si vyberie jeden z dôvodov pre hliníkové kolesá.

● chladenie z hliníkového prstenca dobrá oblasť brzdových doštičiek pre pneumatiky

Vysoká teplota okrem nárazu bezpečnosti vozidla, ale tiež znižuje životnosť pneumatík vozidla a brzdových doštičiek, hliníkový krúžok dobré tepelné vlastnosti brzdového systému nie sú vysokoteplotné materiály a pneumatiky majú lepší ochranný účinok, čím značne znižujú pneumatiku Opotrebovanie, zníženie počtu kilometrov pneumatiky znížte údržbu brzdového systému