Stav fólie

Hliníková fólia je kovová fólia priamo do hárku horúceho raziaceho materiálu, účinok na razenie za horúca a efekt čistenia čistou striebornou fóliou, hliníková fólia je tiež známa ako falošná strieborná fólia. Vzhľadom na to, že hliníková štruktúra je mäkká, dobrá ťažnosť, so strieborným bielym leskom, ak je kalandrovanie po fólii, s kremičitanom sodným a inými látkami namontovanými na ofsetový papier vyrobený z hliníkovej fólie, ale aj pre tlač. Samotná fólia je však ľahko okysličiteľná a tmavá farba, trenie, dotyk a tak sa vybledne, nie je vhodná na dlhodobé uchovávanie krytu knihy a iného horúceho razenia.

Hliníková fólia pre svoje vynikajúce vlastnosti, široko používaná v potravinách, nápojoch, cigaretách, drogách, fotografickej podlahe, domácnostiach atď., Ktoré sa zvyčajne používajú ako obalové materiály; Elektrolytické kondenzátorové materiály; Stavby, vozidlá, lode, domy a iné izolačné materiály; Ako výzdobu zlatých a strieborných línií, tapiet a všetkých druhov kancelárskych potlače a ľahkých priemyselných výrobkov, ako je zdobenie ochranných známok. Vo vyššie uvedených rôznych aplikáciách je najefektívnejšie využitie výkonnostného bodu hliníkovej fólie ako obalového materiálu. Hliníková fólia je mäkký kovový film, ktorý má nielen vlhkosť, vzduchotesnosť, tieňovanie, odolnosť voči oderu z hliníkovej fólie, vôňu, netoxické a bezchybné výhody, ale aj elegantný strieborný biely lesk, jednoduché spracovanie rôznych farieb a krásnych Vzory vzory, a tým aj zraniteľnejšie voči ľuďom

Fóliová páska

Najmä hliníková fólia a plastové a papierové kompozitné materiály, tienenie hliníkových fólií a pevnosť papiera, tepelné tesniace vlastnosti plastov a ďalšie zlepšenie obalových materiálov potrebných na ochranu proti vodnej pary, vzduchu, ultrafialovým žiarením a baktériám, Veľmi rozšíriť aplikáciu hliníkovej fólie trhom. Ako obal tovaru a vonkajšie svet svetiel, mokrých, plynových a iných plne izolovaných, takže obal je dobre chránený. Najmä pre balenie varené potraviny, použitie tohto kompozitného hliníkovej fólie materiál, hliníková fólia prinajmenšom pre zabezpečenie, že jedlo pre viac ako rok bez zhoršenia. Navyše, vykurovanie a otváranie sú veľmi výhodné, dobre prijaté spotrebiteľmi.

S rastom životnej úrovne ľudí a rozvojom cestovného ruchu, piva, nealkoholických nápojov a iných nápojov a dopytu v konzervách sa zvyšuje, musia mať moderné obaly a dekorácie, aby sa uľahčila hospodárska súťaž na medzinárodnom trhu. Aby sa vyhovelo požiadavkám trhu, ľudia vyvinuli dobré tienenie plastových fólií a striekacích fólií a iných obalových materiálov, ale ich celkový výkon je lepší ako náter a laminované spracovanie môže byť vyrobené a vylepšené. Hliníková fólia Je možné povedať, že hliníková fólia je rôznorodá vynikajúca výkonnosť, dokonalejšie obalové materiály, v mnohých oblastiach je plne preukázaná jeho široká uplatniteľnosť vyhliadky.

Hliníková fólia podľa stavu môže byť rozdelená na tvrdú fóliu, polotuhú fóliu a mäkkú fóliu.

① tvrdé fólie: po valcovanie bez mäknutia (žíhanie) hliníkovej fólie, bez odmasťovania ošetrenie, povrch látky, sú zlé. Preto musí byť tvrdé fólie v tlačiarenskej, lepiacej vrstve, povlaky z hliníkovej fólie odmastené pred ošetrením, ak sa používa na tvárnenie, môže byť použitá priamo.

② polotuhá fólia: tvrdosť (alebo pevnosť) hliníkovej fólie medzi tuhou fóliou a fóliou z mäkkej fólie, zvyčajne používaná na tvárnenie.

③ mäkké fólie: po prechode cez plné žíhanie a zmäkčiť hliníkové fólie, mäkký materiál, povrch bez zvyškov oleja. Väčšina aplikácií, ako sú obaly, kompozitné materiály, elektrické materiály atď., Používajú mäkkú fóliu.