Výhody hliníkovej panelovej opony

Výhody hliníkovej panelovej opony všeobecne majú nasledujúce body:


Hliníková panelová stena má dobrú tuhosť, nízku hmotnosť a vysokú pevnosť. Stenová doska z hliníkovej dýhy má dobrú odolnosť proti korózii a farba fluorouhlíkových farieb môže byť až 25 rokov bez farby nôh.


Hliníková panelová stena má dobré vyhotovenie. Pri prvom procese spracovania a lakovania je možné hliníkovú platňu spracovať na rôzne zložité geometrie, ako je rovina, oblúk a guľový tvar.


Hliníková panelová stena nie je ľahko znečistiteľná a ľahko sa čistí a udržiava. Neadhezívna povaha fluórového povlakového filmu sťažuje priľnutie k povrchu a má dobrú čistiacu vlastnosť.


Inštalácia a konštrukcia hliníkovej panelovej clony je pohodlná a rýchla. Hliníková doska je vytvorená vo výrobnom závode a stavenisko sa nemusí strihať a musí byť jednoducho upevnené.


Hliníkový panel je možné recyklovať a opätovne použiť, čo je šetrné k životnému prostrediu. Hliníkový plech môže byť 100% recyklovaný a hodnota recyklácie je vyššia. Hliníková panelová opláštená stena má jedinečnú textúru, bohatú a dlhotrvajúcu farbu a môže byť rôznorodá vzhľadom a tvarom a môže byť dokonale kombinovaná so sklenenými záclonovými stenovými materiálmi a materiálmi stien z kamennej opony. Jeho dokonalý vzhľad a vynikajúca kvalita ho robia obľúbeným medzi majiteľmi. Jeho nízka hmotnosť je len jedna pätina mramoru, jedna tretina sklenenej steny, čo výrazne znižuje zaťaženie konštrukcie budovy a základov a náklady na údržbu. Nízka, cena výkonu je vyššia.