Hliníkové cievky sú odolné voči korózii

Hliníková cievka Vlastnosti: mäkké, plastové a silné a má veľmi dobrú použiteľnosť. Je veľmi vhodný pre aplikácie zahŕňajúce zložité lišty, pretože je ťažšie tvrdnúť ako iné zliatiny. Hliníková zliatina je najsilnejší spájkovateľný hliník a zváranie rôznymi spôsobmi. 1100 nehrdzavejúcej hliníkovej kvality, ale má silnú antikoróznu schopnosť, široko používanú v chemickom a potravinárskom priemysle. Hliníková cievka Je povrch hladký, krásny, môže byť použitý na šperky.

Spôsob pripojenia hliníkovej cievky. Spôsob pripojenia spočíva v tom, že najprv spájkujte hliníkovú špirálu na svorkovnici, aby ste vytvorili zváracu časť a následne potiahli vrstvou korózie na vrstve epoxidovej živice, hliníková špirála a nakoniec pokrytá vrstva epoxidovej živice môže vyčistiť epoxidovú živicu. Vrstvy a tesnenia krytu. Spôsob pripojenia hliníkových cievok domáceho motora podľa predloženého vynálezu chráni hliníkovú cievku pri kontakte s koncovkou pomocou vrstvy epoxidovej živice a krytu hliníkovej cievky, čím zabraňuje vypadnutiu hliníkovej cievky v dôsledku korózie a vonkajšieho nárazu, Čím zlepšuje trvanlivosť hliníkových cievok. Okrem toho, pretože hliníková cievka má nižšiu cenu ako medená cievka a motor používajúci hliníkovú cievku má rovnakú životnosť ako motor pomocou bežnej medenej cievky, je možné vyrobiť hliníkovú špirálu, ktorú nemožno použiť až do Dátum výroby domáceho motora.

Cievka cievky je izolovaná na farbe, hliníková špirála poškriabaním vrstvy farby bude viac zošrotovaná, takže si môžete pozrieť z alternatívneho pohľadu, ako je napríklad tácky plastového podnosu.

Rovnaká celková hmotnosť (ziskári bežnej praxe), hliníková špirála na svetlo, takže zásobník bude veľa váhy, relatívne povedané, množstvo piesku v kompozícii, ktorá sa má zmiešať.

Skúšobná metóda je: odfarbiť malý kúsok plastu s ohňom, ťažké chuť a čas horenia je krátky ako väčšina hliníkovej cievky, zase trochu dlhšia, chuť nie je veľmi páchnuce, bude to medená cievka.

Vyššie uvedené je len jednoduchá skúšobná metóda.Ak chcete potvrdiť, hliníková cievka môžete otvoriť cievkový terminál predkožky, škrabanie trochu z hľadiska patentovanej kože, biele svetlo by malo byť hliník. Biela s červenou alebo mierne žltou farbou je medená.

Ale na celú líniu škrabania. Pretože niektorí výrobcovia budú zabalení v hliníkovom drôte.

Existuje aj spôsob merania odporu.

Najprv určiť cievku medenej cievky a dosku z hliníkovej cievky s presným odporom vďaka hliníkovému drôtu, ako je vodivosť medeného drôtu, je vysoká, takže odolnosť hliníkového drôtu je menšia. Pokiaľ ide o odchýlku, príliš veľká Dávajte pozor na