Hliníkové cievky môžu byť kombinované na výrobu umeleckých diel


Hliníková cievka Vlastnosti: mäkké, plastové a silné a má veľmi dobrú použiteľnosť. Je veľmi vhodný pre aplikácie zahŕňajúce zložité lišty, hliníkovú špirálu, pretože je ťažšie tvrdnúť ako iné zliatiny. Hliníková zliatina je najsilnejší spájkovateľný hliník a zváranie rôznymi spôsobmi. 1100 nehrdzavejúcej hliníkovej kvality, ale má silnú protikoróznu schopnosť, široko používanú v chemickom a potravinárskom priemysle. Je plochý, krásny, môže byť použitý na šperky, hliníková cievka môže byť kombinovaná na výrobu umeleckej sochy

Hliníková cievka sa vzťahuje na čistú hliníkovú alebo hliníkovú zliatinu vyrobenú zo surovín vyrobených z kovového drôtu. Po celej dĺžke pozdĺžnej dĺžky, rovnomerný prierez produktov na spracovanie pevných látok a dodávku objemu. Prierezové tvary sú okrúhle, oválne, štvorcové, obdĺžnikové, rovnostranné trojuholníky a pravidelné polygóny.

Hliník je aktívny kov, hliníková špirála a povrch hliníka v suchom vzduchu okamžite vytvárajú hustý oxidový film s hrúbkou asi 50 angstromov (1 angstrom = 0,1 nanometra), takže hliník sa ďalej neoxiduje a je odolný voči vode; Ale hliníkový prášok sa zmieša so spaľovaním vzduchu; Roztaveným hliníkom a vodou môže byť zodpovedajúci kov; Hliník je bisexuálny, ľahko rozpustný v zásadách, môže byť tiež rozpustný v zriedenej kyseline.

Distribúcia obsahu hliníka: najpočetnejšie krehké kovové prvky s obsahom 8,3%. Najmä v prítomnosti hlinitokremičitanovej rudy, bauxitu a kryolitu. Alumina je biely amorfný prášok, má množstvo variantov, jeden z najznámejších je α-Al2O3 a β-Al2O3. Prirodzený korund, ktorý patrí k a a Al2O3, jeho tvrdosť po diamantu, vysoká teplota topenia, Naisuan Jian, bežne používaný na výrobu niektorých ložísk, výrobu brúsnych, žiaruvzdorných materiálov. Ako korundový téglik, môže vydržať 1800 ℃ vysokú teplotu. Al2O3 má rôzne farby kvôli prítomnosti rôznych nečistôt. Napríklad hliníková cievka obsahujúca stopové množstvá Cr (III) v červenom, známe ako rubín; Obsahujúcich Fe (II), Fe (III) alebo Ti (IV) nazývaný zafír.

Hliník je ľahký kov, chemický symbol Al, atómové číslo: 13. Hliník v kôre v obsahu kyslíka a kremíka po treťom, je najpočetnejší krehký kovový prvok, rezervy v kovu v prvých dvoch. V odrodách kovov, druhá len na oceľ, pre druhú kategóriu kovu.