Alobal bol široko používaný


Hliníková fólia klasifikáciu použitím veľkých kategórií môžete rozdeliť na obalové fólie, hliníková fólia dennej potreby fólia, elektrozariadenia fólii a stavebné fólie.

Použitie hliníkovej fólie je veľmi široký, napríklad letectva balenie potravín, všeobecné mäso balenie, kábel fólia, stavebné izolačné materiály a tak ďalej. V rozvinutých krajinách v Európe a Spojených štátoch, balenie hliníková fólia výrobkov predstavuje 70% celkového dopytu. Dnes alobal na čínskom trhu rýchlo rozvíjala, ľudí v každodennom živote viac môžete vidieť na obrázku alobalu. Takže čo je alobal?

Hliníková fólia je použitie 99-99,7% čistého elektrolytický hliník, po mnohokrát kalandrovanie, tento soft kovový film, nielen moistureproof, vzduchotesnej, tieňovanie, ale má aj výhody kadidlo, non-jedovaté bez chuti, ako sú výhody existujúcich iné obalové materiály nemožno porovnávať. Je to praktické bočné alobalu, jeho nádherné strane je zakotvená v jej elegantný strieborný-biely lesk, alobalu ľudí môže dať plnú hrať predstavivosť, vytlačené na vyššie uvedených funkcií, farebné krásne vzory a vzory.

Je to z dôvodu super praktická a farebné, hliníkovej fólie obal je čoraz viac zvýhodnili ľudí, trhového priestoru Unlimited.

Výhody z hliníkovej fólie: hliníkovej fólie s lesklý kovový lesk, dekoratívne silná; non-jedovatý, bez chuti, bez zápachu, relatívne ľahké chudnutie, podiel je len železo, meď, atď jednu tretinu, bohaté rozšíriteľnosť, tenká hrúbka, plošná malej hmotnosti; dobré podfarbenie, reflexné sadzbu až 95%; silnú ochranu tak, aby obal nie je náchylná na baktérií, húb a hmyzu; Hliníková fólia vysoké teploty a nízka Teplotná stabilita, teplota vo 73 ~ 371℃ zmrštenia deformácie; bariéra je veľmi dobré, vode odolný, vzduchotesný, voňavé, môže zabrániť obsah balenia savosťou, oxidácie a prchanie, alobal jeho odolnosť proti vlhkosti, kyslíka odpor. Hliníková fólia je ľahké procesu, možno kombinovať s rôznymi plastových fólií a papiera.

Štyri použitie hliníkovej fólie sú:

Klimatizácie fólia

Klimatizácie fólia je špeciálne dátové fin výmenník tepla pre klimatizačné zariadenia a skoré použitie klimatizácie fólia je fólia. S cieľom zlepšiť vzhľad fólia výkon pred vznikom anorganický antikorózny náter a hydrofilných organických povlak, tvoriace hydrofilné fólia. Alobal aktuálne konto hydrofilné fólia pre celkové množstvo klimatizácie v %1, jej využitie pomer ďalší pokrok. Existuje aj druh hydrofóbne fólia, takže fin povrchovej má hydrofóbne funkciu, aby sa zabránilo kondenzácii vody priľnavosť. Pretože hydrofóbne fólia zlepšiť vzhľad odmrazovania zručnosti ďalej diskutovať, hliníkovou fóliou v súčasnej praxi produkuje málo.

Hrúbka fólie klimatizácie je 0,1 mm ~ 0,15 mm. S rozvojom zručností, Klimatizácia fólia na ďalšie zníženie trendu, Japonsko dnešných popredných hrúbka výrobku 0,09 mm. V stave extrémne tenké, hliníková fólia musí mať dobrej tvarovateľnosti, jej usporiadanie a výkon je potrebné ešte, metalurgické vada je málo, každý anisotropy je malý, spoločne potrebuje vysoké, hliníková fólia ťažnosť intenzita je dobrá, hrúbka je homogénny, rovinnosť je dobrá. Štandardné fólie Klimatizácia a zliatiny pomerne jednotný, vhodný pre veľké-rozsahu produkcie, ale jeho sezónne silní, Klimatizácia fólia profesionálne výrobcovia, je ťažké sa zaoberať vrchol sezóny dopytu a chladné sezóne takmer nie je potrebné rozpor.

Kvôli slabej akciového trhu potrebám, v posledných rokoch, Klimatizácia fólia výrobná kapacita Číny a technickej úrovne trvalý pokrok, bola vytvorená veľkých a stredne-veľké, hliníková fólia vysokej školy Nízka produkcia klimatizačných fólia spoločnosť skupiny, niektoré veľké spoločnosti ako je severnej Číny hliník, kvality výrobku Bohai hliníka dosiahla svetových úrovni. Hliníková fólia pretože domáce výrobné kapacity je nadmerný, konkurencie na trhu je nezvyčajne neľútostná.

II. cigariet obalové fólie

Čína je na svete najväčší produkcie a nákladov cigarety, aktuálne Čína má 146 rozsiahlych cigariet továreň, ročná produkcia 34 miliónov veľké škatule, hliníkovou fóliou základný výber cigariet fólie, obaly, v ktorých 30% vybraných sprej fólia, 70% vybrané Kalandrovacie alobalu, Kalandrovacie hliníková fólia spotrebu 35.000 ton, spolu s nárastom občan zdravotného uvedomenia a zahraničných dovoz cigariet vplyv, dymovej fólie je potrebné pridať významné spomalenie, odhaduje v posledných rokoch bude mierne pridaný. Čínsky cigaretu balenie fólia predstavovali 0 fólia celkovo 70%, súčasných domácich dvoch alebo troch spoločností môžu produkovať vysoko kvalitné tabaku fólia, alobal obtiažnosť a celosvetovej úrovni vhodné, ale celkovú kvalitu domáce tabak fólia a svetový štandard má určitej vzdialenosti.

III. dekorácia fólia

Dekorácia fólia je hliník-plastové kompozitné použitia materiálov, dekorácie, použitie hliníkovej fólie farby dobré, vysoká odrazivosť charakteristických svetlom a horúčavou. Prvýkrát použitý pre stavebníctvo, nábytok dekorácie a súčasťou dar box balenie. Dekorácia fólia v stavebnom priemysle Číny využívania na začiatku roku 1990, Šanghaj, Peking, Kanton a iných centrálnych miest na rýchle rozšírenie krajiny, hliníkovej fólie v posledných rokoch potrebu zvýšiť objem, zvyčajne ako budovanie vnútornej steny a interiér nábytok dekorácie informácie, obchodné organizácie, fasádne a interiérové dekorácie je tiež široko používaný

Dekorácia fólia tepelná izolácia, vlhkosti, hluku, požiaru a ľahko sa čistí a iné výhody a vzhľad luxus, zariadenia na spracovanie, výstavba vybavenia rýchlosť. V súčasnosti Číny stavebníctvo, dekorácia priemysel vytvorila použitie dekoratívne fólie posadnutosť. Rýchly rozvoj Číny stavebníctvo a nepretržité poradenské dekorácia fólia, potreby pre dekoráciu fólia bude mať veľké množstvo pridané. Druhej strane výberu dekorácia fólia balenie darčekov v zahraničí veľmi populárny, v posledných rokoch rýchly rozvoj Číny, očakáva sa mať lepšie videnie.

IV. kábel fólia

Kábel fólia je využitie alobalu vzduchotesnej a tienenie, jednostranný alebo obojstranný povlak na plastovej fólie, zložený z # plastové kompozitné alobal, používajú ako štít kábel. Kábla fóliou potrebuje vonkajší vzhľad trochu niesť množstvo oleja, bez dier, má vysoké mechanické vlastnosti potrebné celková kvalita nie je vysoká, ale na to, že dĺžka veľmi prísny.

V súčasnosti môžu byť vyrobené domáce popredných studenej valcovne, univerzálny mlyn a hliníkovej fólie roughing mlyn, ale rast mall je zlá, domácich potrieb 25.000 ton ročne.

Hliníkovou fóliou podľa povrchu štátu možno rozdeliť do jedno svetlo alobalu a dvoch ľahkých hliníkovou fóliou. ① jednu stranu ľahké hliníkovej fólie: dvojité valcované alobalom, po zväzku svetla,-povrch vlasov, ako je napríklad hliníková fólia sa nazýva svetlo alobalu. Hliníkovou fóliou hrúbky light fólia zvyčajne nepresahuje O. 025 mm. ② obojstranné ľahký hliníkovej fólie: jeden list koľajových alobalu, maľovanie a roll kontakt, alobal na oboch stranách drsnosť povrchu valcov sú rozdelené do zrkadlo dve povrchové svetlo alobalu a obyčajné obojstranné svetelné hliníkovou fóliou. Dve povrchové ľahký hliník fólia hrúbka vo všeobecnosti nie je menšia ako 0. 01mm.

Hliníkovou fóliou podľa štátu možno rozdeliť do prvok fólie, reliéfny fólia, kompozitné fólia, potiahnuté fóliou, farebný alobal a tlačené hliníkovou fóliou. ① fólia: po valcovaní, žiadne iné spracovanie alobal, tiež známy ako svetlo fólia. ② Embossed fólia: reliéfnym povrchom s rôznymi vzormi z hliníkovej fólie. ③ Kompozitné fólia: hliníkovej fólie a papier, fólie, kartón laminovanie v tvoril kompozitné alobalu. ④ potiahnuté fóliou: povrch je potiahnutý rôzne druhy živice alebo lak fólia. ⑤ Farebné hliníkovej fólie: povrch je potiahnutý jednofarebná alobalu. ⑥ Tlač hliníkovej fólie: tlačou na povrchu tvoriť rôzne vzory, vzory, text alebo obrázok z hliníkovej fólie, možno farbu, až 12 druhov farieb.

Hliníková fólia s nízkou hmotnosťou, vzduchotesný a opláštenie dobra a tak ďalej-rad výhod, preto v mnohých sektoroch národného hospodárstva a každodennom živote získať široké spektrum aplikácií, ale v súčasnosti sa používa hlavne v balení, elektromechanické a výstavbu troch hlavných oblastí.