Hliníková fólia bola široko používaná v živote

Hliníková fólia má rozmanité klasifikácie, odlišná hliníková fólia má tiež odlišnú úlohu. Nasledujúca jednoduchá klasifikácia hliníkovej fólie, hliníkovej fólie podľa hrúbky hliníkovej fólie, tvaru, stavu alebo materiálu je možné klasifikovať

Klasifikácia hliníkovej fólie

Hliníková fólia má rozmanité klasifikácie, odlišná hliníková fólia má tiež odlišnú úlohu. Nasledujúca jednoduchá klasifikácia hliníkovej fólie podľa hrúbky hliníkovej fólie, tvaru, stavu hliníkovej fólie alebo materiálu môže byť klasifikovaná.

Hliníková fólia Podľa rozdielu hrúbky je možné rozdeliť na hrubú fóliu, fóliu s 0 fóliou a dvojitú fóliu. ① hrúbka fólie: hrúbka 0 1 ~ 0,2 mm fólie. ② Single 0 Fólie: hrúbka 0,0lmm a fólie menšia ako 0,1mm. ③ Dvojitá fólia: Tzv. Dvojitá fólia je v hrúbke MM ako jednotka merania, keď desatinná čiarka má dve nulové fólie, obyčajne hrúbku menšiu ako 0,0075 mm. Pri vyjadrení v angličtine sa hliníková fólia hrubá fólia nazýva "ťažká fólia", jediná fólia s názvom "Stredná obrysová fólia" a dvojitá fólia s názvom "svetelný ukazovateľ". Cudzia je niekedy hrúbka hliníkovej fólie ≤40ltm nazývaná fólia s ľahkým rozchodom a hrúbka hliníkovej fólie> 40BTM kolektívne známa ako fólia s ťažkým rozchodom.

Hliníková fólia podľa tvaru sa dá rozdeliť na valcovanú hliníkovú fóliu a vločkovú fóliu. Hliníková fólia hlboké spracovanie vlny väčšina role-ako zásoby, hliníková fólia len niekoľko remeselníckych obalov príležitostné len s vločkovou fóliou.

Hliníková fólia Podľa stavu možno rozdeliť na tvrdú fóliu, polotuhú fóliu a mäkkú fóliu. ① tvrdé fólie: Po valcovaní bez mäknutia (žíhanie) z hliníkovej fólie, bez odmasťovania, povrch reziduálnej šantou. Preto musí byť tvrdé fólie v tlačiarenskej, laminácie, hliníkovej fólie povlak musí byť vykonané pred odmasťovaním ošetrenie, ak sa používa na formovanie spracovania možno priamo použiť. ② polotuhá fólia: tvrdosť (alebo pevnosť) hliníkovej fólie medzi tvrdou fóliou a mäkkou fóliou, zvyčajne používaná na tvarovanie spracovania. ③ Mäkká fólia: Po valcovaní po úplnom žíhaní a zmäkčenej hliníkovej fólii je materiál mäkký, povrch nie je zvyškovým olejom. V súčasnosti sa väčšina oblastí použitia, ako sú obaly, laminovanie, elektrické materiály, hliníková fólia, používajú v mäkkej fólii. Hliníková fólia Podľa povrchového stavu je možné rozdeliť na hliníkovú fóliu s jednostrannou svetlou (jednostrannou) hliníkovou fóliou a obojstrannou svetelnou (obojstrannou) hliníkovou fóliou. ① jedna strana ľahkej hliníkovej fólie: Dvojitá valcovaná hliníková fólia, po objeme svetla, na jednej strane čiernej, takáto hliníková fólia sa nazýva ľahká hliníková fólia. Hrúbka ľahkej fólie zvyčajne nepresahuje 0,25 mm. ② Obojstranná ľahká hliníková fólia: Jednostranová hliníková fólia valcovania, oba maľovanie a valcový kontakt, hliníková fólia na oboch stranách povrchovej drsnosti valcov sú rozdelené na zrkadlovú hliníkovú hliníkovú fóliu s povrchovou úpravou a obyčajnú obojstrannú ľahkú hliníkovú fóliu. Dve povrchové svetlá hrúbka hliníkovej fólie nie je zvyčajne menšia ako 0,01 mm.

Hliníková fólia Podľa stavu možno rozdeliť na fóliu prvkov, reliéfnu fóliu, kompozitnú fóliu, potiahnutú fóliu, farebnú hliníkovú fóliu a tlačenú hliníkovú fóliu. ① fólie: Po valcovaní, žiadne ďalšie spracovanie hliníkovej fólie, tiež známy ako ľahká fólia. ② Reliéfna fólia: Povrch je reliéfny rôznymi vzormi hliníkovej fólie. ③ Kompozitná fólia: hliníková fólia a papier, plastová fólia, lepenka laminovaná vo forme kompozitnej hliníkovej fólie. ④ Povrstvená fólia: Povrch je potiahnutý rôznymi typmi živice alebo lakovej fólie. ⑤ Farebná hliníková fólia: Povrch je potiahnutý jedinou farbou hliníkovej fólie. ⑥ Tlač hliníka fólie: tlačou na povrchu, aby sa vytvorili rôzne vzory, vzory, text alebo obrázok hliníkovej fólie, môže byť farba, až 12 druhov farieb.

Hliníková fólia s nízkou hmotnosťou, hliníková fólia vzduchotesná a opláštenie dobrých a tak na sérii výhod, preto v mnohých odvetviach národného hospodárstva a každodenného života Ľudia získať širokú škálu aplikácií, ale v súčasnosti sa používa hlavne v balenie, elektromechanické a výstavba troch hlavných oblastí.

Po spracovaní hliníkovej fólie je dôležitým prepojením podniku, súvisí s výnosom a ziskom spoločnosti. Čím je výnos vyšší, tým väčší je bod zisku podniku. Samozrejme, výnos je vždy spojený s kontrolou, štandardizovanou prevádzkou, ale aj potrebou sofistikovaného vybavenia a silného zmyslu pre zodpovednosť vedenia, zamestnancov. Zariadenie a prevádzkové špecifikácie Nerozumiem, neodvažujem sa posudzovať, môžem iba narežať nôž na základe analýzy tréningu. Nižšie hovorím o tom, prečo je rozdelený, multilaterálny, prášok. Problém samotného materiálu a zariadení je väčšinou spojený s odstraňovaním čepele, multilaterálnou a práškovou odstrániteľnosťou. Na rezanie hliníkovej fólie sú zvyčajne dva druhy kotúčov. Jedna je okrúhla čepeľ, jedna je plátka čepele tiež známa ako holiaci strojček. Holiaca čepeľ je pripevnená na bod, materiál sa spätne preťahuje, vymedzuje. Hliníková fólia je aktívna rozrezávanie, tým rýchlejšia je rýchlosť, tým menší je odpor kotúča. Pomalšie naopak. Hrúbka čepele zodpovedá odporu. Čím je hrot silnejší, tým väčší je odpor. Tenší je opak. Vzhľadom k tomu, žiletka je rezané pevne, okraj nože a fólie, tenký materiálový kontakt, dotykový bod náchylný na únavu a horúčku, takže po určitom čase nebude ostrý, tupý nôž sa objaví roztrhnutie fenomén, vznik prachových výrubu nevyhnutné , Samozrejme, hliníková fólia sú tiež spojené s reznými uhlami. Výber dobrých holiacich strojčekov je prvou voľbou pri riešení týchto problémov a mali by byť preferované keramické čepele.