Hliníková fólia má dobrú plasticitu


Kovová fólia priamo do hárku horúceho raziaceho materiálu, účinok na razenie za horúca a podobný efekt čistenia striebornej fólie je tiež známy ako falošná strieborná fólia. Keďže textúra hliníka je mäkká, dobrú ťažnosť, so strieborným a bielym leskom, ak je kalandrovanie po filme, s kremičitanom sodným a inými látkami namontovanými na ofsetový papier z hliníkovej fólie, ale aj pre tlač. Hliníková fólia Ale samotná fólia je ľahko okysličiteľná a tmavá farba, trenie, dotyk a tak sa stráca, nie je vhodná na dlhodobé uchovanie krytu knihy a ďalšieho razenia za horúca.

1 s kovovým hliníkom priamo do hárku horúceho raziaceho materiálu, účinok na razenie za tepla a účinok čistého razenia striebornej fólie, je tiež známy ako falošná strieborná fólia. Keďže textúra hliníka je mäkká, dobrú ťažnosť, so strieborným a bielym leskom, ak je kalandrovanie po filme, s kremičitanom sodným a inými látkami namontovanými na ofsetový papier z hliníkovej fólie, ale aj pre tlač. Hliníková fólia Ale samotná fólia je ľahko okysličiteľná a tmavá farba, trenie, dotyk a tak sa stráca, nie je vhodná na dlhodobé uchovanie krytu knihy a ďalšieho razenia za horúca.

2 Klasifikácia hliníkovej fólie:

Podľa hrúbky

Rozdiel hrúbky hliníkovej fólie možno rozdeliť na hrubú fóliu, hliníkovú fóliu s jednou nulovou fóliou a fóliu s dvojitou nulou.

① silná fólia: hrúbka 0,1 až 0,2 mm fólie.

② jeden kus fólie: hrúbka 0,01 mm a menej ako 0,1 mm / fólie.

③ dvojitá nula fólie: tzv. Dvojitá nula fólie je v hrúbke v mm jednotiek merania, keď desatinná čiarka po dvoch nulových fóliách, zvyčajne menej ako 0,01 hrúbky hliníkovej fólie, 0,005 ~ 0,009 mm hliníkovej fólie.

Podľa tvaru

Hliníková fólia môže byť rozdelená na valcovanú hliníkovú fóliu a fóliovú hliníkovú fóliu. Väčšina hlbokého spracovania hliníkovej fólie sa valcuje a pre hárkovú hliníkovú fóliu sa používa len niekoľko remesiel.

Hliníková fólia podľa stavu môže byť rozdelená na tvrdú fóliu, polotuhú fóliu a mäkkú fóliu.

① tvrdé fólie: po valcovaní bez mäknutia (žíhanie) hliníkovej fólie, bez odmasťovania, povrch látky je nedostatočný. Tvrdá fólia v potlač, lepenie, poťahovanie hliníkovej fólie musí byť pred ošetrením odtučnený, ak sa používa na tvárnenie, môže byť použitá priamo.

② polotuhá fólia: tvrdosť (alebo pevnosť) hliníkovej fólie medzi tuhou fóliou a fóliou z mäkkej fólie, zvyčajne používaná na tvárnenie.

③ mäkké fólie: po prechode cez plné žíhanie a zmäkčiť hliníkové fólie, mäkký materiál, povrch bez zvyškov oleja. V súčasnosti väčšina oblastí použitia, hliníková fólia, ako sú obaly, kompozitné materiály, elektrické materiály atď., Používajú mäkkú fóliu.

Podľa stavu povrchu

Hliníková fólia podľa stavu povrchu môže byť rozdelená na jednu stranu hliníkovej fólie a hliníkovú fóliu na oboch stranách.

① jednostranné hliníkové fólie: dvojitá valcovaná hliníková fólia, po strane objemu svetla, - vlasy Ukrajina, táto hliníková fólia nazýva strana hliníkovej fólie. Hrúbka hliníkovej fólie zvyčajne nie je väčšia ako o. 025 mm.

② obojstranná hliníková fólia: jednostranná hliníková fólia, dvojitý a valcový kontakt, hliníková fólia na oboch stranách drsnosti povrchu je rozdelená na dve rôzne hliníkové fólie s povrchovou zrkadlovkou a obyčajnou obojstrannou hliníkovou fóliou. Hrúbka obojstrannej hliníkovej fólie nie je zvyčajne menšia ako 0,01 mm.

3 prvky z hliníkovej fólie:

Hliníková fólia s čistým, hygienickým a lesklým vzhľadom, môže byť vyrobená z mnohých iných obalových materiálov, integrovaných obalových materiálov a efekt povrchovej tlače z hliníkovej fólie je lepší ako ostatné materiály okrem nasledujúcich vlastností hliníkovej fólie:

(1) povrch hliníkovej fólie je extrémne čistý, hygienický, akékoľvek baktérie alebo mikroorganizmy nemôžu rásť na svojom povrchu.

(2) hliníková fólia je netoxický obalový materiál, hliníková fólia môže byť v priamom kontakte s potravinami a bez poškodenia ľudského zdravia.

(3) hliníková fólia je bez chuti a bez zápachu obalový materiál, nebudú balené potraviny žiadne vône.

(4) Ak samotná fólia nie je prchavá, sama a zabalené jedlo sa nikdy neuschne ani nezmršťuje.

(5) či pri vysokých teplotách alebo pri nízkych teplotách hliníková fólia nebude mať fenomén penetrácie oleja.

(6) hliníková fólia je nepriehľadný baliaci materiál, takže pre produkty slnečného žiarenia, ako je margarín, je dobrý obalový materiál.

(7) hliníková fólia má dobrú plasticitu, môže sa použiť na balenie rôznych tvarov výrobkov. Môžu byť tiež spôsobené kontajnermi s tvarom.

(8) tvrdosť hliníkových fólií, pevnosť v ťahu je tiež veľká, ale jeho pevnosť v roztrhnutí je malá, takže sa ľahko odtrhne.

(9) samotná hliníková fólia nemôže byť ohrievaná a utesnená, musí byť aplikovaná na povrchu žiaruvzdorných materiálov, ako napríklad pe na uzatvorené teplo.

(10) Ak je hliníková fólia v kontakte s inými ťažkými kovmi alebo ťažkými kovmi, hliníková fólia môžu byť nežiaduce reakcie