Izolácia z hliníkovej fólie Dobrá

Použitie hliníkovej fólie je veľmi široké, ako napríklad balenie leteckých potravín, všeobecné balenie mäsa, káblová fólia, izolačné materiály pre budovy a tak ďalej. V rozvinutých krajinách v Európe a Spojených štátoch tvorilo balenie produktov z hliníkovej fólie 70% celkovej spotreby. Dnes sa hliníková fólia na čínskom trhu rozvíjala rýchlo, ľudia v každodennom živote čoraz viac vidia postavu hliníkovej fólie. Takže čo je hliníková fólia?

Pri bežnom tovare je obal z hliníkovej fólie vlhký a zabraňuje úniku vlhkosti, ale môže tiež spôsobiť, že tovar alebo tovar vyzerajú krajšie, atraktívnejšie, zväčšujú vonkajší imidž krásy a kvality tovaru, zdravia, trvanlivosť a iné aspekty tiež hrajú životne dôležitú úlohu. Teraz, hliníková fólia naša každodenná životnosť bežné balenie má všeobecne kartóny, plastové tašky, tkané tašky, hliníkové fólie, ako sú flexibilné obaly, v toľkých obalov, charakteristiky hliníkových fólií v oblasti balenia aplikácií stále viac a viac a postupne stane sa hviezdou v obalovom priemysle.

Vlastnosti hliníkovej fólie:

1, kvalita svetla, s dobrým kovovým leskom, aby sa zabránilo svetlu, horenie a svetlo z hliníkovej fólie má vyššiu reflexnú schopnosť, technický lesk a reflexnú schopnosť zlepšovať jas farby tlače;

2, dobrá izolácia, silná ochrana, nie cez plyn a vodnú paru, aby sa zabránilo absorpcii vlhkosti, splyňovaniu, nie je náchylný na baktérie a hmyz;

3, dobrá tvarová stabilita, neovplyvnená zmenami vlhkosti;

4, nemôže byť ovplyvnená silou, bez tesnenia a pohlavia, tam sú dierky a vrásky náchylný fenomén, tak všeobecne, nie je sám, obvykle s papierom, hliníková fólia spracovanie plastových fólií do kompozitných materiálov, prekonať nedostatky bez tesnenia, jeho izolácia a iné výhody.

Flexibilné obalové hliníkové fólie používa hlavne kovový lesk hliníkovej fólie, izolácie, plynu a určitú intenzitu, ťažnosť. Podľa použitia rôznych, hliníková fólia s dôrazom na výkon je tiež iný, podľa použitia flexibilných obalov hliníkové fólie možno rozdeliť do troch kategórií:

Prvá kategória, balenie potravín a drog, najmä na pečať, hlavný dôraz na izoláciu plynov, ľahký, netoxický sex. Tento typ hliníkovej fólie zahŕňa: farmaceutické, farmaceutické (zdravotnícke pomôcky, lekárske potreby) balenie, 0,02 mikrónov, 0,015 mikrónov, 0,009 mikrónov, 0,007 mikrónov.

Trieda balenia potravín, kvázi potravín (zubná pasta), 0,015, 0,012, 0,009, 0,007 mikrónov.

Druhá kategória, dekoratívne triedy, hlavne krásu, hlavný dôraz na povrch lesk rovnomerne. Tento typ hliníkovej fólie obsahuje: Rôzne tlačené obaly, reklamné kategórie.

Tretia kategória, medzi jednou alebo dvoma kategóriami, hliníková fólia nielen určitý stupeň tesnosti, ale aj určitý stupeň krásy. Hlavne pre cigarety, víno, balenie potravín.

Charakteristika hliníkových fóliových obalov

Hliníková fólia je použitie 99% -99,7% čistého elektrolytického hliníka, po mnohých kalandroch je tento film z mäkkého kovu nielen odolný proti vlhkosti, vzduchotesný, tieňovaný, ale má aj výhody kadidla, netoxické bez chuti, ako sú výhody existujúcich iných obalových materiálov nemožno porovnávať. Hliníková fólia To je praktická strana hliníkovej fólie, jej nádherná strana je vystupňovaná v elegantnom strieborno-bielom lesku, ľudia môžu plne hrať na fantazii, vytlačené na vyššie uvedených funkciách, farebné krásne vzory a vzory.

Je to kvôli super praktickému a farebnému baleniu hliníkových fólií čoraz obľúbenejšími ľuďmi, trhovým priestorom Unlimited.

Výhody hliníkovej fólie: hliníková fólia s lesklým kovovým leskom, dekoratívne silné, netoxické, bez chuti, bez zápachu, relatívne nízka hmotnosť, podiel iba železo, meď atď., Tretina, bohatá rozťažnosť, tenká hrúbka, malá jednotka area; dobrý odtieň, reflexná miera až 95%; silná ochrana, takže balenie nie je náchylné na baktérie, huby a hmyz, vysoká teplota a nízka teplota stability štátu, teplota-73 ~ 371 ℃ deformácie zmršťovania; vynikajúca bariéra, odolná proti vlhkosti, vzduchotesná, voňavá, môže zabrániť obsahu obalu v absorpcii vlhkosti, oxidácii a prchavosti, jej odolnosti voči vlhkosti, odolnosti voči kyslíku. Hliníková fólia je ľahko spracovateľná, môže byť kombinovaná s rôznymi plastovými fóliami a papierom. Hliníková fólia má dobrú tvarovateľnosť, jeho usporiadanie a výkon je nevyhnutné dokonca, metalurgické chyby menšie, anizotropia malé, spoločne potrebujú vysokú pevnosť, ťažnosť, rovnomernosť hrúbky, dobrá rovinnosť.