Hliníková fólia je Non-jedovatý obalového materiálu
Hliníkovou fóliou s čisté, hygienické a lesklý vzhľad, to môže byť vykonané s mnohými inými obalovými materiálmi integrovaný obalových materiálov a hliníková fólia povrchu tlač efekt než ostatné materiály sú lepšie, okrem alobalu má nasledovné charakteristiky:

(1) hliníková fólia povrch je veľmi čisté, hygienické, nejaké baktérie alebo mikroorganizmy nemôže rásť na jeho povrchu.

(2) alobalu je non-jedovatý obalový materiál, hliníková fólia ho môžete priamo kontaktovať s jedlom bez akéhokoľvek rizika pre zdravie ľudského utrpenia.

(3) hliníkovej fólie pre chuti bez zápachu obalového materiálu, neurobí balených potravín má zvláštny zápach.

(4) Ak je fólia, samotnej prchavé, alobal a balené potraviny nikdy prevesiť alebo zmenšiť.

(5) bez ohľadu na to pri vysokých teplotách alebo pri nízkej teplote, alobal nebude mať olej infiltrácie fenomén.

(6) alobalu je druh nepriehľadné obalových materiálov, tak pre Sunshine line ožarovanie produktov, ako margarín je dobré obalového materiálu.

O alobal, dnešné malé série vedie k hovoriť o Charakteristika hliníkovej fólie:

1, kvalita svetla, s dobrý kovový lesk vyhnúť svetlo, teplo a svetlo má vyššiu reflexné schopnosti, alobal technické lesk a reflexná schopnosť zlepšiť jas tlač farieb;

2, dobré izolačné, silná ochrana, nie cez plynov a vodnej pary, aby sa zabránilo absorpcii vlhkosti, splyňovanie, nie sú náchylné na baktérií a hmyzu;

3, dobrý tvar stability, nie sú ovplyvnené zmeny vlhkosti;

4, môže sa nevzťahuje platné, bez tesnenia a sex, tam sú dierky a vrások náchylný jav, tak vo všeobecnosti, nie sám, zvyčajne s papiera, fólie spracovanie do kompozitných materiálov, alobal prekonať nedostatky bez tesnenia, jeho izolácia a ďalšími výhodami boli plne hral.

Hliníková fólia nie je len jemnú textúru, dobrá tvárnosť, ľahko spracovávať, a ľahké a krásne, jednoduché recyklovanie, šetrné k životnému prostrediu, je najviac bežne používané v moderných obalových materiálov. Však pretože hliník ľahko fólia v balení, použitie vzniku dierky a znížiť jeho bariérové vlastnosti, tak alobalom často s filmom, polymér alebo iných plechov vyrobené z kompozitných materiálov použité. V praxi sa ukázalo, že kompozitné hliníková fólia môže výrazne zlepšiť bariéra obalov, zlepšenie mechanickej pevnosti a mechanických vlastností alobal, hlavne na výrobu kompozitných flexibilných obalov vákuové hliníkovou fóliou tašky a obaly podšívkou, široko používaný v potraviny, medicíny, alobal kozmetiky a iné obaly pre tovar.

Použitie hliníkovej fólie vlhkosti, hrdze, plyn a odolnosť proti korózii, tak, že papier s post stať hliníková fólia kompozitný papier alebo termoplastické fólie ako lepidlo na hliníkovej fólie a papiera zložený do viacvrstvových kompozitných papiera. Tento kompozitný papier syntetizuje vysoké bariéry alobalu a skladacie odolnosť a odolnosť proti nárazu papiera a stáva vysokovýkonných obalového materiálu. Väčšina zlúčenín v materiáli sú netoxické a chuti materiálov, bude spôsobiť znečistenie vnútorného a ľudské, ľahké dosiahnuť, obale, zdravotné a bezpečnostné normy, a kvôli živice v Kúrenie na vysokú teplotu, môžu byť rozložené, tak že papier a hliníková fólia oddelenie, teda výrazne zlepšiť recykláciu, alobal znižuje odpad materiálu a životné prostredie spôsobené zaťaženie.