Hliníková fólia je netoxický obalový materiál


Hliníková fólia s čistým, hygienickým a lesklým vzhľadom, môže byť vyrobená s mnohými inými obalovými materiálmi integrovaných obalových materiálov a efektom povrchovej tlače z hliníkovej fólie ako ostatné materiály sú lepšie, okrem hliníkovej fólie má nasledujúce vlastnosti:

(1) povrch hliníkovej fólie je extrémne čistý, hygienický, akékoľvek baktérie alebo mikroorganizmy nemôžu rásť na svojom povrchu.

(2) hliníková fólia je netoxický obalový materiál, hliníková fólia môže byť priamo v kontakte s jedlom bez poškodenia zdravia ľudského utrpenia.

(3) hliníková fólia pre chuťový a bez chuti obalový materiál, nebude robiť balené jedlo podivnú vôňu.

(4) Ak samotná fólia nie je prchavá, balené jedlo nebude nikdy suché ani zmenšené.

(5) Bez ohľadu na vysokú teplotu alebo nízku teplotu, hliníková fólia nebude mať fenomén infiltrácie oleja.

(6) Hliníková fólia je druh nepriehľadných obalových materiálov, hliníková fólia, takže pre Sunshine línie ožarovanie produkty, ako je margarín je dobrý obalový materiál.

Hliníková fólia bola široko používaná v rôznych oblastiach kvôli svojim jedinečným vlastnostiam. Po dlhé roky hrá hliníková fólia nenahraditeľnú úlohu v zdravom a pohodlnom živote človeka.

Použitie hliníkovej fólie

Hliníková fólia je vďaka svojej robustnosti a dobrej odolnosti široko používaná v stavebníctve, doprave av iných oblastiach a pre svoju ľahkú dezinfekciu sa hliníková fólia používa aj v zdravotníckych potrebách a obaloch potravín, hliníkovej fólii známej ako najlepších fyzických obalových materiálov. Hliníková fólia Má výborný ochranný výkon, ktorý je lepší než iná hliníková fólia s rovnakou ohybnosťou a tvrdosťou najväčších výhod kovu. Vyzerá to ako tenká fólia, aj keď je to len 6,35 mikrónov, hliníková fólia, ale môže účinne blokovať svetlo a vodu.

Hliníková fólia má nasledujúce charakteristiky:

1. Tepelná vodivosť

2. Pevnosť

3. Zdravie

4, nepriepustné

5, nie je kvapalina - môže byť zadarmo zabaliť bez špeciálneho uzáveru

6, Varenie: Tesniaca (ovocná) šťava, tekutá;

7, Skladovanie: uchovávanie, zabrániť zápachu

8, Chladenie: Aby sa zabránilo spevňovaniu povrchov mrazených potravín, hliníková fólia predĺžila čas skladovania potravín

Podľa rôznych potrieb hliníkovej fólie môžete zmeniť rôzne vlastnosti hliníkovej fólie, aby ste dosiahli dobré mäkké obaly.