Hliníková fólia je obalový materiál

Hliníková fólia má čisté, hygienické a lesklý vzhľad, to môže byť vykonané s veľa iných obalových materiálov, integrovaný obalových materiálov a hliníková fólia povrchový tlače efekt je lepšia ako ostatné materiály, okrem hliníková fólia má nasledovné charakteristiky:

(1) hliníková fólia povrch je veľmi čistý, zdravie, nejaké baktérie alebo mikroorganizmy nemôže rásť na jeho povrchu.

(2) alobalu je non-jedovatý obalového materiálu, môže byť v priamom kontakte s potravinami a žiadne poškodenie ľudského zdravia.

(3) hliníkovej fólie je bez chuti a bez zápachu obalový materiál, hliníková fólia neurobí na balenie potravín má akúkoľvek vôňu.

(4) Ak je fólia, samotnej prchavé, to sama a balené potraviny bude nikdy suchý alebo zmenšiť.

(5) či pri vysokých teplotách alebo pri nízkej teplote, alobal nebude mať javom prienik oleja.

(6) alobalu je nepriehľadný obalový materiál, hliníková fólia tak slniečko ožarovanie produktov, ako margarín je dobré obalového materiálu.

Štyri použitie hliníkovej fólie sú:

Po prvé, Klimatizácia fólia

Klimatizácie fólie je špeciálny materiál na výrobu výmenníkov tepla pre klimatizačné zariadenia a skoré použitie klimatizácie fólie je fólia. S cieľom zlepšiť vzhľad fólia, náter je potiahnutý anorganické konzervačné povlak a hydrofilných organických povlak pred sformulovaním tvoriť hydrofilné fólia. Aktuálne hydrofilné fólia predstavovali % z celkovej sumy Klimatizácia fólia, alobal sa ďalej zlepší vyu itie podielu. Existuje aj iný druh hydrofóbne fólie, tak, že povrch fin má hydrofóbne funkcie, aby sa zabránilo kondenzátu pripojené. Pretože hydrofóbne fólia zlepšiť vzhľad odmrazovania zručnosti ďalej diskutovať, v súčasnej praxi vyrába veľmi málo.

Klimatizácia fóliou hrúbky 0,1 mm ~ 0,15 mm. Rozvoj zručností, klimatizačných fólia má boli ďalšie riedenie trend, Japonsko je aktuálny produkt hrúbka 0,09 mm. Veľmi tenké štátu, alobal dobrej tvarovateľnosti, jeho opatrenia a výkonnosti musia byť jednotné, alobal menej metalurgické vady, anisotropy je malý, spolu s vyššou silou, dobrú ťažnosť, jednotnej hrúbky, rovinnosť dobrý. Štandardné fólie Klimatizácia a zliatiny pomerne jednotný, vhodný pre veľkovýrobu, ale jeho nákupné centrá sezónne silný, na profesionálnu produkciu výrobcov klimatizačných fólia, alobal je ťažké sa zaoberať sezóna pre moc a studenej sezóny je jednoducho potreba rozpory.

Pretože slabé mall potreby obchodovanie, v posledných rokoch, čínska klimatizácie fólia výrobná kapacita a úroveň zručností trvalý pokrok, bola vytvorená stredné a malé, vysoké a nízke výrobu klimatizačných fólia spoločnosti skupiny, niektoré veľké spoločnosti, ako je Severná Čína hliníka, Bohai hliník kvality výrobku dosiahla vo svetovom meradle vedúcu. Pretože domáca výroba kapacita prebytok, nákupné centrá súťaže mimoriadne násilné.

Druhý, cigareta balenie fólia

Čína je na svete najväčší výroby cigariet a kúpnej sily, súčasnej Číne má 146 veľké cigariet továreň, s ročnou výrobou 34 miliónov cigariet celkom cigarety, hliníkovej fólie sú v podstate vybraných cigariet fólie obal, počas ktorý 30% vybraných sprej fólia, 70% alobal, Kalandrovacie spotrebu alobalu 35.000 ton, nasledované na zvýšenie informovanosti verejného zdravia a vplyv zahraničných dovoz cigariet, množstvo tabakových výrobkov je potrebné výrazne znížiť zvýšiť, alobal sa odhaduje, že v posledných rokoch mierne pridá. Číny cigaretu obalové fólie účtované 70% z celkového počtu Dvojlôžková fólia, súčasných domácich dvoch alebo troch spoločností môžu produkovať vysoko kvalitný tabak, úroveň zručností a primeranú úroveň na svete, ale celková kvalita domácich cigarety a svetovej úrovni musí byť určitej vzdialenosti.

Po tretie, dekorácie s fóliou

Dekoratívne fólie je hliník-plastové kompozitné spôsob, ako používať materiály dekorácie, použitie hliníková fólia je dobrá, vysoké svetlo a teplo, odrazu charakteristiky. Používa sa hlavne pre stavebníctvo, nábytok dekorácie a súčasťou dar box balenie. Použitie dekoratívne fólie v stavebnom priemysle v Číne začal v roku 1990 a centrálnych miest Šanghaji, Pekingu a Guangzhou rýchlo rozšíriť do všetkých častí krajiny. V posledných rokoch bol pridaný dopyt prudko, zvyčajne ako vnútorné steny budovy a dekorácie interiéru materiálov v komerčnom sektore fasádne a interiérové dekorácie je tiež široko používaný.

Dekoratívne fólie s izoláciou, vlhkosti, hluku, požiaru a ľahko sa čistí a tak ďalej, a vzhľad luxus, zariadenia na spracovanie, výstavba zariadenia rýchlo. Aktuálna výstavba Čína, alobal Domov zlepšenie priemyslu vytvorila použitie dekoratívne fólie boom. Rýchlu stavbu Číny stavebníctvo a nepretržité použitie dekoratívne fólie, dekoratívne fólie požiadavky budú podstatné zvýšenie výšky. Okrem toho, použitie dekoratívne fólie balenie darčekov v cudzích krajinách je veľmi populárne v posledných rokoch v Číne vykonávať veľmi rýchlo, alobal sa odhaduje, že bude lepšie videnie.

Po štvrté, kábla fóliou

Kábel fólia je využitie alobalu tesniacom a tieniacom, jednoduché alebo dvojité potiahnuté plastovej fólie, zloženie # plastové kompozitné alobal, používané ako kábel štít. Kábel fólie alobalu potrebuje vzhľadu s menej oleja, žiadne diery s vysoké mechanické vlastnosti, celková kvalita potrebuje sú nie je vysoká, ale dĺžka potrebu veľmi závažné.

A v súčasnosti popredných domácich studená Valcovňa, všestranný Valcovňa alobalu hrubovanie mlyn môže produkovať, ale nízky rast nákupných centier, ročný domáci dopyt 25,000 ton.