Hliníková fólia je najbežnejšie používaným materiálom v moderných obaloch

Hliníková fólia je nielen mäkká textúra, dobrá ťažnosť, ľahko spracovateľná a ľahká a krásna, ľahko recyklovateľná, šetrná k životnému prostrediu, je najčastejšie používaná v moderných obalových materiáloch. Avšak, pretože hliníková fólia ľahko v obale, použitie formácie dierky a znížiť jeho bariérový výkon, takže hliníkové fólie často s fóliou, polymérom alebo iným plechom z kompozitných materiálov. Prax dokázala, že hliníková fólia môže výrazne zlepšiť bariéru balenia, hliníková fólia zlepšuje mechanickú pevnosť a mechanické vlastnosti hliníkovej fólie, najmä na výrobu kompozitných flexibilných obalových vákuových hliníkových fóliových vreciek a obalového obloženia, široko používaných v potravinách, liekov, kozmetiky a iných obalov tovaru.

Použitie vlhkosti z hliníkovej fólie, odolnosti proti hrdzi, plyne a korózii, takže papier s stĺpikom sa stane hliníkovým fóliovým kompozitným papierom alebo termoplastickou plastovou fóliou ako lepidlo na hliníkovú fóliu a papierový kompozit do viacvrstvového kompozitného papiera. Hliníková fólia Tento kompozitný papier syntetizuje vysokú bariéru hliníkovej fólie a odolnosť proti ohýbaniu a odolnosť proti nárazu papiera a stáva sa vysoko výkonným obalovým materiálom. Väčšina zlúčenín v materiáli sú netoxické a chuťové materiály, nespôsobujú znečistenie vnútorného a ľudského tela, ľahko sa dosiahne balenie zdravotných a bezpečnostných noriem, hliníková fólia a kvôli živici pri zahriatí na vysokú teplotu je možné rozložiť , takže oddelenie papiera a hliníkovej fólie, čím sa výrazne zlepší recyklácia materiálov, znižuje odpad materiálu a životné prostredie spôsobené bremenom.

V súčasnosti je možné tento druh spracovateľského papiera použiť podľa rôznych potrieb rôznych papierov. V priemyselnom obale sa používa kraft papier viac, a plast môže byť použitý polyetylén, polypropylén, polyesterová fólia, atď, najmä použitie polyesterového filmu z kompozitných hliníkových papierov papiera, skladacie hliníkové fólie nie je ľahké zlomiť, nie je ľahké na vytvorenie dierky, hliníkovej fólie si môžete udržať vynikajúcu bariéru. Aby sa zlepšila pevnosť kompozitného spracovacieho papiera, môže byť tiež vložená do zosilňovacej siete tak, aby spĺňala potrebu obalového materiálu. Vzhľadom na vysokú bariéru hliníkovo-plastového kompozitného spracovateľského papiera a rôznorodosť prispôsobivosti obalov, tak teraz, či už v obaloch priemyselných výrobkov alebo v balení potravín má širokú škálu aplikácií.

Hliníkovo-plastová kompozitná nádrž je vyrobená z hliníkovej fólie a plastovej fólie, z kraftového papiera (kartónového) kompozitu, môže byť vyrobená do štvorcového, valcového, obdĺžnikového, hliníkového fóliového kužeľa a iných foriem balenia plechoviek. Medzi nimi sa v Spojených štátoch najskôr objavili valcovité hliníkové fóliové kompozitné plechovky (ďalej len plechovky LFG), v súčasnosti sa v tejto forme obalov používa mnoho krajín.

Nádrž LFG je charakterizovaná nízkou kvalitou, o 20% ľahšou ako hliníkovou plechovkou a o 20% nižšou ako cena železného hrnca koňa. Samozrejme, že je to lacnejšie ako hliníkové plechovky. Tekutý, tuhý obsah má dobrú odolnosť proti vlhkosti, tesnenie, tieňovanie a bariéru, predovšetkým preto, aby sa zabránilo znečisteniu konvenčných plechov koní. tuhosť, mechanická pevnosť, pevnosť v tlaku, axiálny tlak a silová koncovka sú vysoké, hliníková fólia je vhodná najmä na balenie mrazených potravín.

Tento typ nádrže je vo všeobecnosti výnimočne povrchová, kartónová, vnútorná vrstva a vnútorná povrchová vrstva 4 častí. Vzhľadová vrstva je vrstva štítku, používa sa v ochrannej známke pre tlač a tak na texte, hliníková fólia môže použiť papier, plastovú fóliu alebo hliníkové fóliové kompozitné materiály; Kartónová vrstva je vyrobená z vrstveného vláknitého lepenkového papiera s veľkosťou vrstvy $, aby sa zabezpečila tuhosť a mechanická pevnosť telesa nádrže. Hliníková fólia Vnútorná výstelka je hlavnou časťou tela nádrže ako bariérovej vrstvy, ktorá zohráva úlohu nepremokavého, nepriepustného a odolného voči svetlu, takže kompozitný materiál Běžne sa používa hliníková fólia potiahnutá hliníkovou fóliou, plastových kompozitných materiálov alebo hliníkových plastových papierových kompozitných materiálov. Súčasne môže byť kvôli dobrému spracovateľskému výkonu tiež založená na rôznych požiadavkách na balenie, pružnej transformácii kompozitnej vrstvy a štruktúry.

Tento kompozitný materiál má tiež netoxický, bez chuti, neznečisťuje vlastnosti vnútorného priestoru, môže byť opätovne použitý, recyklovaný, používaný na výmenu plechu a iných plechov, môže zabrániť zváraniu kovov spôsobenému znečistením, ale aj ďalšie zníženie nákladov a zlepšiť hospodársku účinnosť.

Hliníková fólia s čistým, hygienickým a lesklým vzhľadom, môže byť vyrobená s mnohými inými obalovými materiálmi integrovaných obalových materiálov a efektom povrchovej tlače z hliníkovej fólie ako ostatné materiály sú lepšie, okrem hliníkovej fólie má nasledujúce vlastnosti:

(1) povrch z hliníkovej fólie je extrémne čistý, hygienický, hliníková fólia, akékoľvek baktérie alebo mikroorganizmy nemôžu rásť na svojom povrchu.

(2) hliníková fólia je netoxický obalový materiál, môže byť priamo v kontakte s jedlom bez poškodenia zdravia ľudského utrpenia.

(3) hliníková fólia pre bez chuti obalový materiál bez zápachu, hliníková fólia nebude robiť balené jedlo podivnú vôňu.

(4) Ak samotná fólia nie je prchavá, balené jedlo nebude nikdy suché ani zmenšené.

(5) Bez ohľadu na vysokú teplotu alebo nízku teplotu, hliníková fólia nebude mať fenomén infiltrácie oleja.

(6) Hliníková fólia je druh nepriehľadných obalových materiálov, hliníková fólia, takže pre Sunshine línie ožarovanie produkty, ako je margarín je dobrý obalový materiál.