Výber hliníkového výbežku


V domácej dekorácii sú stropy obyčajne inštalované v kúpeľňových a kuchynských priestoroch. Medzi zavesenými stropmi sú hliníkové výstuže vodotesné a odolné voči vlhkosti, takže sú vhodné na použitie v kúpeľniach a kuchyniach.


V súčasnosti je na trhu mnoho značiek stropov s hliníkovými klinmi a kvalita výrobkov je nerovnomerná. Niektoré hliníkové dosky sú silnejšie a majú tvrdšiu štruktúru; zatiaľ čo niektoré hliníkové dosky sú tenšie a majú mäkšiu štruktúru. Keď spotrebitelia kupujú hliníkové výbežky, majú tendenciu si myslieť, že čím silnejšie sú hliníkové kliny, tým lepšia kvalita a deformácia nie je po inštalácii jednoduché. Priemysel však uviedol, že hliníková výstuž nie je taká hrubá, ako je to možné.


Ako si vybrať rôzne stropné materiály, ako je PVC, sadrokartón a hliníkový klin?


Kvôli veľkému počtu rúrok v kuchyni a kúpeľni bude obecná rodina inštalovať stropy v kuchyni a kúpeľni, aj keď v obývacej izbe alebo miestnosti nie je strop. Kuchynský dym je veľký a kúpeľňa je často ovplyvnená vlhkosťou. Preto je potrebné vybrať produkt na strop, ktorý môže byť vodotesný, odolný proti vlhkosti a ľahko sa čistí, a hliníková doska je vhodná pre tieto dve priestory.


Hliníkové vystužovacie výrobky sú tiež rozdelené na stredné a vysoké triedy. Drahšie výrobky sú relatívne mäkké a tenké.


Pohľad, že "silnejší hliníkový klin je, tým lepšie" je skutočne nesprávny. Toto je bežná chyba pri kúpe hliníkových klincov.


"Hrúbka podkladu na trhu presahuje priemyselný štandard. To je zvyčajne recyklovaný hliník. Hliníková doska, ktorú vytvára, je silnejšia, ale je ľahké korodovať a hrdzovať kvôli mnohým nečistotám. V skutočnosti nie je taký hrubý, ako je to možné, ľahká hmotnosť. Výhodná je elastická hliníková klin. Vo všeobecnosti je to 0,6 až 0,7 mm. Príliš silná môže byť vyrobená z filmu alebo z nižšieho recyklovaného hliníka. "Pre kovové stropy je čistota hliníka na doske a proces na povrchu je iný a cenový rozdiel je relatívne veľký. filmom obalená doska, ktorá nemá žiadny farebný rozdiel a nezmení farbu po dobu 30 rokov Zle rozprášená doska, ľahko fajčiaca, jedovatá, ľahko meniteľná farba, nižšie kovové platne obsahujú ťažké kovy, ktoré vyžarujú ľudské telo. obsah železa je ľahko rezistentný a nižšia vrstva sa ľahko rozmnožuje, preto nie všetky kovové platne sú šetrné k životnému prostrediu, ale existujú zrejmé výhody a nevýhody.


Hliníkový klin je vyúčtovaný v metroch štvorcových alebo v tabuľkách. Ak je fakturácia pomerne jednoduchá, mnohí ľudia sú zvyknutí priamo požiadať o cenu štvorcového metra. Ak nechcete byť oklamaný, musíte vedieť, koľko gulôčok je zahrnutých na meter štvorcový. Spoločná špecifikácia na trhu je 300 * 300. Pri výpočte plochy vydelením 1 plochou jedného kusa sa získa počet kusov na meter štvorcový. Ak je špecifikácia 300, každý štvorcový meter by mal obsahovať 11 výčnelkov. V hornej časti kuchyne a kúpeľne sú zvyčajne vodovodné potrubia a drôty. V budúcnosti, ak je potrebná údržba, strop s hliníkovým klinom má zrejmé výhody a každý hliníkový klin je ľahko rozoberateľný.