Hliník je dobré pre odolnosť proti korózii

   

Hliník, elegantné a krásne, dobré erózie odpor, vysoká odrazivosť svetla a tepla, absorpcia zvuku funkcia je dobrá, cez chemické a elektrochemické metódy môžete získať celý rad rôznych farieb. Takže hliník je široko používaný v priemyselnej a občianskej výstavby strechy, steny, dvere a okná, kostra, hliníkový plech, vo vnútri a mimo dekoratívne panely, stropov, stropov, zábradlia, madlá, interiér nábytok, uskladnite a Výstavba šablóny.

Hliníková doska, ako už názov napovedá je vyrobené z hliníka alebo hliníkovej zliatiny materiálu z plechu. Alebo do plochých hliníkových embryo Kúrenie, valcovanie a vyrovnávanie alebo solídne riešenie tepelného starnutia a inými procesmi z tanier hliníkové produkty.

Hliník použitý v budove, vrátane jeden-vrstva hliníka, kompozitného hliníka a iných materiálov, všeobecne sa odkazuje na jeden-vrstva hliníka (tiež volal jediný hliník alebo čistého hliníka), hliníkový plech, používané v architektonických ozdoba diela, v posledných rokoch v hliníkovej opony Nástenná jednovrstvové hliník bežnejšie. Hliníkové opláštenie je tiež forma opláštenia, jednoducho vyrobené z hliníka namiesto steny skla opona, hliníkové opláštenie stien ochranu a non-osvetlenie stien. Napríklad Guangzhou World Trade Center, o používaní Southwest spracovaní hliníka rastlín tanier spracovanie rôznych arc hliníka takmer 150 ton, povrch pomocou elektrostatického postrek. Zahraničné hliníkové opláštenie bol vybratý jeden-vrstva hliníka. Jednovrstvové hliníková doska je všeobecne vyrobený z čistého hliníka. Hliníkové platne s hrúbkou 3 mm, s cieľom posilniť hliníkové dosky povrchová pevnosť, v zadnej časti hliníkovú platňu, musí byť nainštalovaný rebrá (súčasní výrobcovia nepokojný), rebrá z hliníkového najprv s flash zvárač na závitom zvárané na späť na hliníkovú platňu a potom dať rebier do skrutky do skrutiek upevnené pomocou skrutiek.

Čína s cieľom znížiť hmotnosť hliníka, hliníkovej dosky silu, hliníkový plech používame hliníková zliatina doska, často používajú č 21 nehrdzavejúceho hliníka kód LF21 lisované hliníková doska na záves Nástenná hliník. Hliníkové platne s hrúbkou od pôvodných 3mm znížiť na 2,5 mm, sila zliatiny ako čistého hliníka asi dvakrát. Posilnenie LF21 hliníkový pás, Šírka hliníková páska hrúbka závisí na hliníkovú platňu, všeobecne hrubé 2-2,5 mm, Šírka 10-25 mm. hliníkové opláštenie zo zadnej časti hliník prečo by Inštalácia výstuže, hliníkového plechu je v prípade pozitívneho a negatívneho tlaku vonku, hliníkové nebude depresie, dva bude hrče nie, tak na vyhnúť sa hliníkové steny a opakovaným vibráciám vo vnútri a mimo vibrácie zvuku. Ak potrebujete izolácie, možno vnútri hliníkovú platňu, umiestnené vlnu rock, troska bavlny alebo peny liečby. Prvá produkcia hliníka záves nástenné hliníkové výrobcov, Chongqing Southwest hliník hlboké spracovanie rastlín, hliníkový plech rastlín pre vojenské výrobcovia, Výroba hliníka doska šírka môže dosiahnuť 2,8 m. Záves Nástenná hliníková povrchová úprava, môže byť rozdelená do dvoch metód, jeden je eloxovaný, druhá je elektrostatické postrek. Eloxovaný oxidu film je celkovo viac ako 12μ, farba je len dva druhy bronzová a biela, farba monotónna, vážnejšie nevýhodou je, že každý kus hliníkovej dosky povrchových farebných odtieňov, mnoho kusov opony stenové panely spoločne a tvoria opláštenie celkovo vplyv veľmi škaredé. Tento nedostatok môže byť povedal, že nemôže byť odstránená, nie výrobnej technológie, hliníkový plech, ale pretože hliníková doska nie je číslo šarže, chemické zloženie, sú malé rozdiely, spolu s oxidáciou pri súčasných elektrolytu hustota a ďalších faktorov nemôže byť presne rovnaký, takže oxidačné farby koľko sú rôzne letáky nemusí byť zrejmé, ak všetko dohromady je veľmi zrejmé. Takže hliníkový tanier záves stenu hliník povrchovú úpravu, nesmie používať elox.