Hliníkové panely spĺňajú potreby priemyselnej výroby

Jedinečný výkon hliníkových plechov je veľmi v súlade s potrebami priemyselnej výroby, ako je rovnomernosť tvrdosti, vhodný pre prieťažné lisovanie, ohýbanie, preťahovanie hliníkového plechu, ľahké pretrhnutie celku, antioxidácia, odolnosť voči korózii, vysoká teplota a ďalšie výhody Pre priemyselnú výrobu, takže zrkadlo s týmito vlastnosťami sa stalo hodnota jeho výhod, spolu s jeho náklady je tak vysoká, môže pomôcť podnikom zlepšiť kvalitu výrobkov, ale tiež môže pomôcť podnikom znížiť výrobné náklady, samozrejme, bude vyhľadávaný Priemyselnej výroby.

Hliník má hrúbku od 0,2 mm do 500 mm pod šírkou 200 mm, hliníkový plech má dĺžku 16 m alebo menej v hliníkovom materiáli nazývaný hliníkový plech alebo hliníkový plech, 0,2 mm pod hliníkom, šírka 200 mm v páse alebo tyči (samozrejme Pri pokročilej veľkej výbave je najširšia možnosť dosiahnuť viac ako 600 mm radu materiálov). Hliníková doska je vyrobená z hliníkového ingotu valcovaného z obdĺžnikovej dosky, rozdelenej na čistý hliník, hliníkovú zliatinu, tenký hliník, hrubý hliník, vzor hliníka.

Použitie hliníka

1. osvetlenie osvetlenia 2, slnečná reflexná fólia 3, vzhľad budovy 4, výzdoba interiéru: stropy, steny atď. 5, nábytok, skrinky 6, výťahy 7, znaky, batožina 8, interiér interiéru a exteriér interiéru 9. Interiér Dekorácie:, Domáce spotrebiče: chladničky, mikrovlnné rúry, audio zariadenia atď. 11. Letecký a kozmický a vojenský aspekt, ako je veľká čínska výroba lietadiel, séria kozmických lodí Shenzu, satelit a tak ďalej. 12, spracovanie mechanických častí 13, výroba foriem 14, chemický / izolačný potrubný povlak.

Použitie hliníkovej dosky v projekte závesných stien

Projekt výstavby optických stien v Číne začal neskoro v rozvinutých vyspelých krajinách, ktoré majú desaťročnú históriu v Číne až na začiatku osemdesiatych rokov od začiatku, Aluminum Sheet s neustálym rozvojom čínskej ekonomickej konštrukcie, budovanie optických stien ako high-tech produktov v Číne Stavebné Rozvoj priemyslu skokom a hranicami.

Čínska hliníková zliatina sklenená závesná stena od začiatku osemdesiatych rokov s vývojom sklenenej fasády z hliníkovej zliatiny, hliníkovou záclonovou stenou sa tiež náhle objaví, hliníková zliatina sklenená závesná stena v závesnej stene pracuje na použitie, čím sa naše výškové budovy viac Brilantné, vytváranie rôznych farieb, Kombinácia rôznych materiálov, aby vytvorili krásnu vzorku záclonovej steny. Hliníkový plech Použitie hliníkovej závesovej steny je forma budovy závesné steny, používa sa na ochranu stien a neelektrické steny namiesto mozaiky a glazovaných dlaždíc postriekaných vonkajších stien. Vzhľadom k tomu, že vysoká podlaha samotného objektu trpí, dlhodobé, mozaikové a glazované dlaždice sú náchylné k vypadnutiu a hliníková závesná stena je pevne zavesená v ráme z hliníkovej zliatiny a tým je ťažké vytvoriť vyššie uvedené nedostatky. V súčasnej dobe sa domáci stavebný trh môže použiť pre závesné steny hliníkové práce majú všeobecne jednu vrstvu hliníkových, hliníkových a hliníkových kompozitných dosiek a iných typov hliníka. Zložený hliník je v súčasnosti široko používaný.