Hliníkové dosky čistiace kroky

Hliník sa vzťahuje na použitie materiálu z čistého hliníka alebo zliatiny hliníka spracovaním (strihom alebo pílením) na získanie obdĺžnikovej, rovnomernej hrúbky obdĺžnikového materiálu

Klasifikácia hliníka

Klasifikácia hliníka Medzinárodná sa používa na hrúbku 0,2 mm nad 500 mm pod šírkou 200 mm, dĺžka hliníkového plechu 16m alebo menšia ako hliníkový plech alebo hliníkový plech, 0,2 mm pod hliníkovou fóliou, šírka 200 mm v rade materiálu Alebo pásy (samozrejme, hliníkový plech s pokrokom veľkých zariadení, čo najširší môže urobiť 600 mm z rady materiálov sú viac).

definícia

Hliník je zvyčajne rozdelený do dvoch kategórií:

1. Podľa zloženia zliatiny je rozdelená na:

Vysoko čistý hliník (vyrobený z vysoko čistého hliníka nad 99,9)

Čistý hliník (kompozícia je vyrobená z čistého hliníka)

Zliatina hliníka (zložená z hliníka a pomocnej zliatiny, zvyčajne hliníka, hliníka, hliníka, hliníka a horčíka a ďalších sérií)

Zložená hliníková doska alebo zváracia doska (prostredníctvom rôznych materiálov na získanie špeciálnych prostriedkov z kompozitného hliníkového materiálu)

Hliníkový plášť (hliníkový plech s hliníkovým povrchom na špeciálne použitie)

použitie

1, osvetlenie 7, znaky, typový štítok, batožina 8, interiér interiéru a exteriér interiéru 9. Dekorácie interiéru: ako interiér auta, interiér vozidla, fotorámika 10, domáce spotrebiče: chladničky, mikrovlnné rúry, , Atď. 11. Letecký a kozmický aspekt a vojenské aspekty, ako napríklad výroba veľkých lietadiel v Číne, séria kozmických lodí Shenzhou, satelit a tak ďalej. 12, spracovanie mechanických častí 13, výroba foriem 14, chemický / izolačný potrubný povlak.

klasifikácia

Hliníkový plech V stupni zliatiny hliníka je reprezentatívna nasledujúca hliníková doska 7075T651. Prvé 7 predstavuje hliník a zliatinu hliníka - zliatina hliníka zinku. Skupina hliníka a hliníkovej zliatiny je rozdelená do deviatich kategórií. Jedným z 1,3,5,6,7 radu hliníkových, hliníkových, hliníkových plechov iných sérií v skutočnom použití použitie menšie šance.

Prvá kategória: séria 1: priemyselne čistý hliník

Druhá kategória: 2 séria: hliníková zliatina

Tretia kategória: séria 3: hliníková zliatina

Štvrtá kategória: 4 Séria: zliatina Al-Si

Piata kategória: séria 5: hliníková horčíková zliatina

Šiesta kategória: séria 6: zliatina hliníka horečnatého kremíka

Siedma kategória: séria 7: zliatina hliníka zinočnatého z horčíka

Ôsma kategória: séria 8: ostatné zliatiny

Deviata kategória: 9 séria: náhradná zliatina

Hliníková doska. Medzinárodné používané na hrúbku 0,2 mm nad 500 mm, šírku 200 mm nad dĺžkou 16 m alebo menej z hliníkového materiálu nazývaného hliníkový plech alebo hliníkový plech, hliníkový plech 0,2 mm pod hliníkovou fóliou, 200 mm v šírke pásu alebo tyče ( Samozrejme, s pokrokom veľkého vybavenia, Pan bambus môže byť najväčší 600 mm z rady materiálov sú viac). Hliníkové tyče, priemer: 3-500mm hliníkové rúrky, hrúbka: 2-500 mm pod: hliník, hliník, hliníkové tyče Panzhu teoretický výpočtový vzorec. (Kg) = 0,0000028 × hrúbka × šírka × dĺžka hliníková trubica hmotnosť (kg) = 0,00879 × hrúbka steny × (vonkajší priemer - hrúbka steny) × dĺžka hliníkovej tyče (kg) 0.0000022

Kartáčovaný hliník: opakovane s brúsnym papierom na odstránenie linky výroby hliníka, hlavný proces je rozdelený na de-ester, piesok mlyn, umyté tri časti. Pri procese kreslenia hliníkového drôtu môže anódová úprava podľa špeciálnej technológie filmu spôsobiť, že povrch hliníkovej platne obsahujúcej kovovú kompozíciu vrstvy filmu jasne ukazuje každú jemnú hodvábnu značku, hliníkový plech tak, že kovová matná žiarovka Jemné vlasy Hodvábne lesklé.

Hliníková doska: hliníková doska umiestnená v zodpovedajúcom elektrolyte (ako je kyselina sírová, kyselina chrómová, kyselina šťaveľová atď.) Ako anóda za špecifických podmienok a vonkajší prúd pri pôsobení elektrolýzy a tvorby hliníka. Anodická oxidácia hliníkových platní, povrch tvorby tenkej vrstvy oxidu hlinitého, hrúbka 5 až 20 mikrónov, tvrdý anodický oxid do 60 až 200 mikrónov.

PS hliník (reklamná hliníková doska, tiež známa ako tlačová zinková doska, novinový kartón): zadná strana hrúbky potiahnutého vzoru materiálu 025 alebo 03 hliníkovej platne.

Zrkadlový hliník: odkazuje na valcovanie, brúsenie a iné metódy na riešenie, takže povrch povrchu dosky zrkadlo vplyv hliníka.

Reliéfny hliník môže byť tiež nazývaný hliníkovým razením doska: patrí k hliníkovej doske na základe valcovania cez povrch a vytváranie rôznych vzorov výrobkov z hliníka, hliníkové plechy rozšírenejšie používané, používané hlavne v obaloch, konštrukcii, opona a tak ďalej.

Hliníkové špecifické čistiace kroky sú nasledovné:

1, najprv s dostatkom vody na umývanie povrchu;

2, použitie namočeného vodou riedeného umývacieho prostriedku jemne utrite povrch dosky;

3, a potom veľa vody opláchnite dosku, hliníkové plechy špina vymazaná;

4, skontrolujte povrch dosky, pretože nie je čisté miesto s čistiacim prostriedkom zameraným na čistenie;

5, vodou opláchnite dosku, kým sa prací prostriedok nezmizne.

UPOZORNENIE: Nečistite horúcu platňu (keď teplota presahuje 40 ° C), pretože vlhkosť je príliš rýchla, aby bola škodlivá pre farbu dosky!