Hliníková doska je široko používaná

Hliníková doska, ako to naznačuje názov, sa týka použitia materiálu z hliníkovej alebo zliatiny hliníka vyrobenej z materiálu typu dosky. Alebo sa vyrába procesom vyhrievania, valcovania a narovnávania, hliníkového plechu alebo tepla starnutia v tuhom roztoku z hliníkových doskových výrobkov.

Hliníková doska sa vzťahuje na použitie materiálu z čistého hliníka alebo hliníkovej zliatiny prostredníctvom tlakového obrábania (rezanie alebo pílenie), aby sa získal prierez obdĺžnikového materiálu s rovnomernou hrúbkou. Hliníkový plech Medzinárodné hrúbky sú 0,2mm nad 500mm, šírka 200mm nad dĺžkou 16m hliníkových materiálov z hliníkového plechu alebo hliníkového plechu. 0,2 mm nižšie je hliníková fólia, šírka je čatový materiál alebo pás.

Hlavné použitie hliníkovej platne je:

1 osvetlenie osvetlenie 2, slnečná reflexná fólia 3, architektonický vzhľad 4, interiérové dekorácie: strop, metop a tak ďalej 5, nábytok, skriňa 6, výťah 7, označenie, typový štítok, batožina 8, vnútorné dekorácie: ako rám 10, domáce spotrebiče: chladničky, mikrovlnné rúry, audio zariadenia.

Hliníková doska sa vzťahuje na použitie materiálu z čistého hliníka alebo hliníkovej zliatiny spracovaním (rezaním alebo pílením) na získanie priečneho prierezu obdĺžnikovej, rovnomernej hrúbky obdĺžnikového materiálu. Hliníkový plech Medzinárodný zvyk, ktorý má hrúbku 0,2 mm vyššie, 500 mm pod šírkou 200 mm, dĺžka 16 m hliníkového materiálu sa nazýva hliníkový plech alebo hliníkový plech, 0,2 mm nižšie pre hliníkovú fóliu, šírka 200 mm alebo materiál (samozrejme, s postupom veľkého vybavenia, čo je najširšie v 600 mm čade je tiež viac).

Hliníkové platne sú zvyčajne rozdelené do nasledujúcich dvoch typov:

1. Rozdelené zložkami zliatiny:

Vysoko čistá hliníková doska (od 99,9% nad obsahom valcovania hliníka s vysokou čistotou)

Čistá hliníková doska (zložená z čistého hliníka)

Hliníková doska z hliníka (z hliníka a pomocných zliatin, hliníkový plech zvyčajne s hliníkom, meďou, hliníkom, kremíkom, hliníkom, horčíkom atď.)

Kompozitný hliníkový plech alebo zváraná doska Shan (pre špeciálne hliníkové fóliové materiály pomocou viacerých materiálov)

Hliníkový hliníkový plech (hliníkový plech pokrytý tenkou hliníkovou fóliou na špeciálne použitie)

2. Podľa hrúbky: (jednotka mm)

List (hliníkový plech) 0,15-2,0

Konvenčná doska (hliníkový plech) 2,0-6,0

Stredná doska (hliníková doska) 6,0 - 25,0

Hrúbka dosky (hliníková doska) 25-200

Päť tyčový vzor Hliníkový plech

Ultra-hrubá doska viac ako 200

Použitie hliníkovej dosky

Hliníková doska má hrúbku od 0,2 mm nad 500 mm, šírku 200 mm, dĺžka 16 m v hliníkovom materiáli sa nazýva hliníkový plech alebo hliníkový plech, 0,2 mm nižšie pre hliník, šírka 200 mm materiálu alebo tyče , s pokrokom veľkého vybavenia, čo je najširšie v 600mm čade je tiež viac). Hliníková doska sa vzťahuje na použitie hliníkových ingot valcovanie spracovanie obdĺžnikovej dosky, rozdelené na čistú hliníkovú platňu, hliníkové hliníkové dosky, tenké hliníkové dosky, hliníkové plechy silné hliníkové dosky vzor hliníkové dosky. Hliníková doska sa bežne používa v stavebníctve, balení, klimatizácii, chladničkách, solárnej energii, kozmetike a iných priemyselných odvetviach, môže byť tiež použitá v elektrárňach, chemických a petrochemických zariadeniach na ochranu pred koróziou a podobne.