Hliníková doska používa v dekorácia stavebníctvo


Hliníkový tanier, ako už názov napovedá, odkazuje na použitie z hliníka alebo hliníkovej zliatiny materiálu vyrobené z materiálu typ dosky. Alebo je to zo strany procesu vykurovania, valcovanie a vyrovnávanie, hliníkový plech alebo pevné-riešenie starnutia tepla, hliníkový doskový výrobky.

Hliníková doska odkazuje na použitie čistého hliníka alebo hliníkovej zliatiny materiálu cez tlak obrábanie, rezanie alebo rezanie získať prierez obdĺžnikový materiálu s rovnakou hrúbkou. Hliníkový plech international dať hrúbky 0,2 mm nad 500mm, 200mm šírka nad dĺžky 16m hliníkový materiál nazvaný hliníkový plech alebo hliníkového plechu. 0,2 mm nižšie je hliníková fólia, hliníkový plech šírka čata materiálu alebo pás.

Hliníková doska použitá v budove obsahuje jednovrstvové hliníková doska, Hliníkové kompozitné dosky a iných materiálov, zvyčajne sa odkazuje na jednu vrstvu hliníka (tiež známy ako jediný hliník miska alebo čistého hliníka miska), viac používané v budovaní dekorácie Strojárstvo, hliníkový plech v posledných rokoch v hliníkový tanier záves stenu jednej vrstvy z hliníková doska používa viac vidieť. Hliníkové opláštenie je tiež forma záves stenu, jednoducho použiť hliníkovú platňu namiesto steny skla opona, hliníkové opláštenie sa používa na stenu kryt a žiadne svetlo steny.

Hlavné použitie hliníková doska je:

1, osvetlenie, osvetlenie 2, solárne reflexný film 3, architektonický vzhľad 4, interiérové dekorácie: stropné, nástenné, ako 5, nábytku, skrine 6, Výťah 7, značky, štítku, Úschovňa 8, dekorácie interiéru auta 9., vnútorné dekorácie: ako rám 10 Domov spotrebiče: chladničky, mikrovlnné rúry, audio zariadenia, napríklad 11, letecký a vojenský aspekty, ako napríklad Číny súčasných veľkých lietadiel výroba, hliníkové list Šenčou kozmickej lode série, satelitné a tak ďalej.

Tanier, odkazuje na použitie čistého hliníka alebo hliníkovej zliatiny materiálu cez tlak spracovanie (strih alebo rezanie) získať prierez obdĺžniková, jednotné hrúbka materiálu obdĺžnikový. Medzinárodné vlastné, aby hrúbka 0,2 mm vyššie, 500mm nižšie, nad 200mm šírka, dĺžka 16m hliníkový materiál sa nazýva hliníkový plech alebo hliníkového plechu, 0,2 mm pod alobal, 200mm šírka materiálu alebo materiálu (samozrejme, s pokrok veľkých zariadenia, najširšia možno vykonať v 600 mm čata je aj viac).

Hliníkové dosky sú zvyčajne rozdelené do nasledujúcich dvoch typov:

1. delené komponenty zo zliatiny pomáhajú:

Vysoko-čistota hliníkovú platňu (z 99,9 nad obsahom vysoká čistota hliníka valcovanie)

Pure hliníkovú platňu (zložený z čistého hliníka valcovanie)

Zliatina hliníková doska (vyrobené z hliníka a pomocný zliatiny hliníkového plechu zvyčajne s hliník, meď, hliník, kremík, hliník, horčík, atď.)

Kompozitné hliníkový plech alebo Shan zvárané tanier (pre špeciálne hliníkové doskových materiálov prostredníctvom mno stvo materiálov)

Hliníkový hliníkový plech (hliníkový plech potiahnuté tenký hliníkový plech pre špeciálne použitie)

2. podľa spoločnosti Hrúbka: (jednotka mm)

List (hliníkový plech) 0,15-2.0

Konvenčné dosky (hliníkový plech) 2,0-6,0

Stredná doska (hliníková doska) 6.0-25,0

Hrubá doska (hliníková doska) 25-200