Hliníkový pás je dôležitou surovinou v priemysle

Hliníkový pás je pásik z hliníkového ingotu kalandrovaním podľa použitia rôznych tried, špecifikácií, stavu. Použitie hliníkových pásov, ako napríklad: kompozitná rúrka z hliníkového plastu, kábel, optický kábel, transformátory, ohrievače, rolety atď.

Hliníkové pásové suroviny sú čisté hliníkové alebo hliníkové zvitky valcované za tepla, hliníková zvitok z hliníkovej zliatiny, valcovaná valcovaním za studena, s rôznou hrúbkou, šírkou hliníkovej pásky hliníkovej cievky a potom s použitím pozdĺžneho rezu pozdĺžneho strihacieho stroja na rôznu šírku hliníkového pásika. Aluminium Strip Bežne používané hliníkové lišty sú triedy 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 5005, 5052, 8011 a tak ďalej. Bežne používané stavy sú stavy O a H štáty. o označuje mäkký stav, h označuje tvrdý stav. O a H môžu nasledovať čísla, ktoré indikujú stupeň mäkkosti a stupeň žíhania.

Proces hliníkových pásov z hliníkového pásika sa spracováva spracovaním hliníkových zvitkov tvoreným hliníkovými hlboko spracovanými výrobkami. Aluminium Strip je dôležitou surovinou v priemysle.

Hliníkový pás a hliníková doska sú rozdelené do 8 veľkých sérií podľa pôvodného rodu zliatiny. Súčasná séria je však číslo $, číslo $, 5000 a 8000

V závislosti od stavu žíhania hliníkového pásu možno hliníkový pás rozdeliť na celokomolekulárnu (O-stav) polotuhú (H24) tvrdú (H18). Hliníkový prúžok V súčasnosti by najčastejšie používané malo patriť do celej mäkkej série, pretože stav O je ľahšie natiahnuť, ohýbať sa.

Hlavným spracovateľským zariadením hliníkového pásu je deliaca jednotka, ktorú možno podľa potreby rozdeliť na požadovanú dĺžku a šírku. Samozrejme, hliníkové pásky spracovanie zariadenia je univerzálny, môže byť tiež použitý na spracovanie medené cievky, spracované výrobky nazývané medené pásky.

V súčasnosti medzinárodné elektronické výrobky pre suroviny už nie sú čisto závislé od mediového pásu, pretože vodivosť hliníka je len nižšia ako meď, hliníková páska, takže medená páska na výmenu hliníkových pásov sa stáva populárnym medzinárodným trendom.

Klasifikácia hliníkových pások

Kategórie pásov z hliníkovej zliatiny sú: pás z čistého hliníka, hliníkový pás Transformer, hliníkový pás Superhard, všetok mäkký hliníkový pás, polotuhý hliníkový pás, hliníkový pás odolný proti korózii.