Hliníková lišta je široko

Hliníkový pás suroviny sú čistého hliníka alebo valcované hliníkové cievky, hliníkové zliatiny liate koľajových hliníková cievka, tým studená Valcovňa pre rôzne hrúbky, Šírka list hliníkové cievky, a potom podľa použitia pozdĺžne rezačka pozdĺžne na rôzne šírky pásu hliníka. Bežne používané hliníkové pásy zliatiny stupne sú 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 5005, 5052, 8011 a tak ďalej. Hliníkový pás bežne používaných štáty sú štáty O a H štátov. o označuje mäkkom stave, h označuje pevný štát. O a H môže nasledovať čísla na označenie stupňa mäkkosť a stupeň žíhanie.

Hliníková lišta je hliníkových ingotov pomocou koľajových hotové hliník, hliníková lišta a potom podľa potreby využívania pozdĺžne jednotka nakrájame na požadovanú šírku hliníková lišta, hliník.

Hliníkový pás účinne nesie vonkajšieho tlaku, chráni kábel, optický kábel výstielky a vnútornú štruktúru, spôsobuje kábel znížiť elektrinu korózia, hmyz eclipse, predlžuje kábel, optický kábel služba život. Hliníková lišta má hral dôležitú úlohu v stabilitu a bezpečnosť elektriny a komunikácie. Viac a viac veľkých minerálov, podzemné, hlboko pochovaný v morskom dne pomocou obrnené kábel, hliníková lišta je široko používaný v obrnených vrstve.

Hliníkový pás špecifické použitie sú: transformátor hliníkový pás (transformátor alobalu), vysokofrekvenčné zváranie duté hliníkové pásy fin radiátor hliníková lišta, kábel hliníkový prúžok, hliníková lišta razenie hliníková lišta hliníková lišta, atď.

Hliníkový pás špecifikácia rozsahu: (0,0) x (20 ~ 1000) mm, Poznámka: osobitné špecifikácie môžu byť dohodnuté na výrobu

Hliníkový pás aplikácií pole: petrochémie, self-healing moc kondenzátora, hliníková lišta plastová rúrka výrobných a iných odvetviach.