Hliníková lišta je široko používaný v oblasti


Hliníková lišta je druh výrobku hlboké spracovanie hliníka, ktorá vzniká po pozdĺžnom prerezaní hliníková cievka, je dôležitou surovinou v priemysle. Však použitie hliníková lišta nie je veľmi dobre rozumel, hliník s množstvom klasifikácie, každý druh hliníkový pás v skutočnom použiť rovnaké, dnes malé série v článku pre všetkých, aby predstaviť využitie hliníkový pás , Dúfam, že chápete, že použitie hliníka pás pomoc.

Hliníkový pás výroby suroviny sú hlavne čistého hliníka, valcované hliníkové cievky alebo hliníkovej zliatiny liate koľajových hliníková cievka, suroviny sú valcované do studená Valcovňa rôzne hrúbky a šírky list hliníkové cievky, potom Hliníkové cievky do pozdĺžnych rezačka pre pozdĺžne, rez rôzne šírky tvoril hliníková lišta môžu byť prehrávané v skutočnom prevádzky ich príslušná úloha.

Hliníkový pás klasifikácia je veľmi veľa, spoločná hliník kapela číslo 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004 a tak ďalej, stav hliníkový pás je tiež predovšetkým dva druhy: mäkké a tvrdé, mäkké štátu hliníková lišta s písmenom O, pevný štát s písmenom H ex lisované, dve písmená môžete tiež sledovať niekoľko označovať tvrdosti hliníková cievka alebo stupeň žíhanie.

Hliníkový pás je veľmi široké, kábel, optický kábel, žalúzie, vykurovacie telesá, hliníkové a plastové kompozitné rúrky priemysel bude používať hliníková lišta

Hliníková lišta na prevádzkové prostredie korózii odolnosť a tvarovateľnosť požiadavky sú veľmi vysoké, hliníková lišta na rozdiel od sily požiadavky na strane nie je veľmi vysoká, preto 1060 hliníkový pás je používaný v chemickom stroje a zariadenia priemysel.

Hliníková páska nemá pevné požiadavky vysokej pevnosti častí, ale spracovanie prostredia má dobrú odolnosť a tvarovateľnosť, viac používané zariadenia potravinárskeho priemyslu a skladovacie kontajnery spracovanie, chemické výrobky, spracovanie, zváranie diely, výmenník tepla, štítku, hliníková lišta reflexné vybavenie a tlač štítku spracovanie, poľa aplikácie je veľmi rozsiahla.

Hliníkový pás sa používa pri výrobe a skladovaní chemického priemyslu, osvetlenie dielov produkčných oblastí, káblové potrubia a kanalizácie výroby, ako aj stavebníctve ozvučnice a stavebných častí.

Spracovanie tvarovateľnosti hliníková lišta, korózii, odolnosť proti korózii, hliníková lišta stredné statickú pevnosť a silu únava sú veľmi dobré, preto 5052 hliníkový pás sa používa pre lietadla palivovej nádrže a potrubia Výroba, prístrojové vybavenie a pouličná lampa konzola výroby, prevádzky vozidiel a lodí plechových dielov, výroba a kovové výrobky spracovateľského priemyslu.