Hliník šablóny trh vstúpi do ohniska obdobia, priemysel spoločnosti sú vítajúc príležitosti

Hoci počiatočný čas hliníkovej zliatiny debnenia priemyslu nie je dlhá, v posledných rokoch, s podporou ekologických budov 2017 má predstavovali približne 20% trhu celej šablóny ohlasoval ohniska obdobia. V rovnakom čase, postupne rozšírila rozsah jeho použitia, od civilných budov na verejných budovách, podchodov, tunely a iné projekty začali používať hliníkové debnenia, priemyslu vedúci podnikov ohlasoval možnosti rozvoja.


Ako nové technológie pre výstavbu zelených budov, hliníkové zliatiny debnenia bol vo vývoji pre viac ako 50 rokov v zahraničí. V posledných rokoch so zvýšením povedomia o ochrane životného prostredia medzi všetkých profesií, politika má neustále podporoval rozvoj low-uhlíkovej ekonomiky. V posledných rokoch dosiahol míľnikom v Číne.

V procese výstavby, v porovnaní s tradičným dreveným debnením, hliníkové zliatiny debnenia môžu byť priamo tvorené bez sekundárnej omietanie stavebných prác a má výhody sú menej deformovateľné, dlhšia životnosť a odolná. Pri splnení požiadaviek nízkouhlíkové úsporné emisií a zelená stavebníctvo, tiež zlepšuje efektívnosť stavby a žiadosť vyhliadky trhu je veľmi široká.


Well-known domácich vývojári podporovať rozvoj trhu debnenia hliníka. Realitných spoločností vrátane Vanke, Poly a Čína zdroje začali podporovať hliník debnenia aplikácií v ich príslušných rozvojových projektov. Rozsiahle stavebné balíky napríklad Čína, Čína železničné staviteľstvo, a Čína preprava konštrukcie prijali hliník debnenia ako záruku za kvalitu konštrukcie.


Podľa údajov združenia Čína debnenia lešenia, v roku 2017, aplikácii hliníka debniace produkty zapojených viac ako 30 provincií, autonómnych obcí a krajov v Číne, a existuje viac ako 500 hliník šablóny súvisiace s výrobcov, ktoré sú stále zrýchľuje rast.


Cez prehĺbenie spolupráce s partnermi, budeme nielen budovať spoluprácu platformu pre nadväzných podnikov, ale aj zníženie nadmernej spotreby a odpadové drevo zdrojov a podporovať priemysel hliníka debnenia stať väčšie a silnejšie.