Hliník s mnohými klasifikáciami

Hliníkový pás je druh hliníka hlboké spracovanie produktu, ktorý je vytvorený po rozrezaní hliníkovej cievky, je to dôležitá surovina v priemysle. Avšak, pre použitie hliníka pás nie je veľmi dobre pochopil, hliník s mnohými klasifikáciami.

Hliníkový pás je druh hliníka hlboké spracovanie produktu, ktorý je vytvorený po rozrezaní hliníkovej cievky, je to dôležitá surovina v priemysle. Avšak hliníkové pásky pre použitie hliníkových pásov nie je veľmi dobre pochopil, hliník s množstvom klasifikácie, každý typ hliníkového pásu v skutočnom použití rovnakého, dnes, malá séria v článku pre každého predstaviť použitie Z hliníkového pásu, hliníkové pásky Dúfam, že pochopíte, že použitie hliníkového pásu pomoc.

Hliníkové pásové výrobné suroviny sú hlavne čistý hliník, hliníková zvitok valcovaný za tepla alebo hliníková liata valcovaná hliníková zliatina, suroviny sa valcujú do valcovne za studena, aby sa hrúbka a šírka hliníkovej fólie rozličnej hrúbky a potom hliníková cievka do Pozdĺžny strihací stroj pre pozdĺžne rezanie, rezanie rôznej šírky vytvoreného hliníkového pásu možno hrať v skutočnom fungovaní ich príslušnej úlohy.

Klasifikácia hliníkových pásov je veľmi veľa, spoločné číslo hliníka má 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004 a tak ďalej, stav hliníkového pásu je tiež hlavne dva druhy: mäkké a tvrdé, mäkké s písmenom O, tvrdý stav s písmenom H, hliníkové pruhy môžu byť pridané po čísle pre označenie tvrdosti hliníkovej cievky alebo stupňa žíhania.

Použitie hliníkového pásu je veľmi široké, v kábli, optickom kábli, žalúziách, ohrievačoch, hliníkovom a plastovom kompozitnom potrubnom priemysle bude použitý hliníkový pás, nižšie klasifikujeme použitie hliníka. Odolnosť proti korózii a tvarovateľnosť hliníkových pásov k pracovnému prostrediu sú veľmi vysoké, hliníková páska, ale opačná pevnosť nie je príliš vysoká, takže 1060 hliníkových pásov sa používa v priemysle chemických zariadení.

Hliníkový pás sú zváracie diely, výmenník tepla, typový štítok, reflexné zariadenia a tlačové dosky spracovanie, použitie širokého sortimentu.

Hliníkový pás: V tomto druhu hliníkových pásov, studenej pracovnej tyče, drôtu na spracovanie za studena, kovania, fólie, chladiča atď. Sa používajú hlavne pri vysokej odolnosti voči korózii, dobrej tvarovateľnosti a dobrých komponentov zvárateľnosti. Dobrá úloha v tlakovej nádobe, výmenníku tepla, chemických zariadení, olejových potrubí, kuchynských zariadení, palivovej nádrže a protiľahlej doske.