Automobilová palivová nádrž z hliníkovej zliatiny - aplikácia produktu

S vývojom rôznych nových materiálov sa problém prevencie hrdze nádrží s železnými palivami stal najväčším problémom kvality palivovej nádrže. Najmä v dnešnej práci na ochranu životného prostredia. Palivové nádrže z hliníkových zliatin sú oveľa lepšie ako uhlíková oceľ a plasty v odolnosti voči korózii, odolnosti proti nárazu, životnosti a hodnote regenerácie. Pokiaľ ide o ťažké nákladné vozidlá: V procese pohonu 45 vozidiel v krajine je problémom, ktorý ovplyvňuje postup nových modelov, kvalita čínskeho oleja. Kľúčom k kvalite palivových nádrží, ktoré sú naplnené palivom, sa stalo zameranie.

image.png

Palivová nádrž z hliníkových zliatin je palivová nádrž z plechu z hliníkovej zliatiny. Proces palivovej nádrže z hliníkových zliatin je vyrobený rovnakým spôsobom ako základné rozloženie železa a na základe toho je mechanizmus palivovej nádrže ďalej optimalizovaný tak, aby bola celková konštrukcia stabilnejšia, jednoduchšia na výrobu a ľahko sa vyrába.

image.png

V roku 1980 bola v Európe vyrobená prvá hliníková palivová nádrž. Do roku 2004 bolo v Európe vyrobených viac ako 400 000 hliníkových palivových nádrží a maximálny počet stĺpov dosiahol 1100 litrov. Palivové nádrže nákladných vozidiel vyrobených spoločnosťami Mercedes-Benz a MAN boli 100%. Používajú sa iba v hliníkových zliatinách. Je to o niečo ľahšie, len 40% rovnakej objemovej nádrže z oceľového paliva, žiadna farba, výrobný proces šetrný k životnému prostrediu, dlhá životnosť, môže dosiahnuť 10 rokov korózie, viac ako dvojnásobne rovnaká konštrukčná oceľová palivová nádrž, materiály môžu byť recyklované. palivová nádrž z hliníkovej zliatiny je zošrotovaná, rýchlosť recyklácie materiálu je vyššia ako 85%.

Palivová nádrž z hliníkovej zliatiny nielenže vyhovuje smeru sily, ale má veľkú výhodu v odolnosti proti korózii v porovnaní so železom a ďalšími novými materiálmi. Taktiež sa stala prvou voľbou pre veľké osobné a ťažké nákladné automobily s vysokou spotrebou paliva a vysokými požiadavkami na kvalitu paliva. Palivové nádrže z hliníkových zliatin tvoria viac ako 80% ťažkých nákladných automobilov, osobných áut a úžitkových vozidiel a teraz zaberajú trh s palivovými nádržami pri veľmi rýchlych rýchlostiach. Je to aj smer vývoja v príslušenstve palivovej nádrže.